Wpis z mikrobloga

Zaraz będzie drama Polki vs Ukrainki na tiktoku XD Powstał trend "моя самооцінка когда я увидела польских девушек"czyli po polsku "moja samoocena, gdy zobaczyłam polskie dziewczyny" i Ukrainki wstawiają filmy jakie to piękne nie są w porównaniu z Polkami XD Idę spać za dużo na dzisiaj intenetu
#ukraina
Konigstiger44 - Zaraz będzie drama Polki vs Ukrainki na tiktoku XD Powstał trend "моя...

źródło: comment_1648855501dk2FkzFZFATr2xIyukYoUh.jpg

Pobierz
  • 67
Konigstiger to pożyteczny idiota rosji po historii wpisów np:


@masz_fajne_donice: Co jest onucowego w tym wpisie ? poczytaj sobie co poszło nie tak między nami a Ukraińcami w XVII wieku. Zresztą pod wpisem wyszła fajna dyskusja ¯\_(ツ)_/¯ Ja 100 procent za Ukrainą i przeproś za nie słuszne oskarżenia
#!$%@?ąc od tego, że to baitowy trend Rosjanek, to w sumie mają rację. Najczęściej im bardziej patriarchalny kraj tym bardziej kobiety o siebie dbają (wręcz obsesyjnie) bo ich celem częściej jest znalezienie jak najbogatszego faceta, który je utrzyma. Im bardziej na zachód tym bardziej kobiety ubierają się normalnie, bez nadmiernego makijażu czy obcisłych kiecek w drodze do spożywczaka, bo jest mniejsza presja społeczna na to, żeby to mężczyzna utrzymywał rodzinę.
no ogólnie to zarówno rosjanki jaki i ukrainki są ładniejsze od p0lek


@KarmazynowyHefalump: @siepan @twoi_oyciec @Konigstiger44 @Radtopedau @KarmazynowyHefalump wszystko zależy od tego, w jakiej skali cenicie sobie higienę osobistą, im dalej na zachód tym kobiety bardziej dbają o swoją higienę osobistą, im dalej na wschód tym gorzej ¯\_(ツ)_/¯
Kobieta ze wschodu może być ładna, ale przyjdzie co do czego to wali śledziem a kuciapa obrośnięta jak Gandalf - w takim wypadku