Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Każdy kumpel, którego partnerka to Ukrainka miał przygadywane przez polskie "koleżanki". Ehe, lubią się, taaa xd

@Instrybutor_z_Orlenu: Ale przyznaj, że wybierasz sobie reakcje i komentarze pasującego do twojego światopoglądu, jak to wykopki mają w zwyczaju. Bo ja takie komentarze (gdzieś obok dramy o benefity) widuje głównie na scr z jakichś grupek czwartego świata na fb i mam na ich podstawie wyciągnąć wniosek, że polki są wściekłe już na sam widok ukraińskiej
  • Odpowiedz
Postrzeganie świata przez okno tiktoka xD przejdź się do punktów peselowych zobacz że 90% to zwykle dziewczyny, żadna się nie wyróżnia, tak samo jak u nas
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: Przecież Ukrainki są u nas nie od dziś. Sama chętnie na TikToku oglądam kilka od jakiegoś czasu. Wywalone nawet jeśli ten trend to prawda a nie czysta propaganda. Za dużo sobie układacie w tej główce różnych głupot - może czas dojrzeć co? ;-)
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: No i niestety maja racje, jak byłem w Kijowie to doznałem szoku. 10 krotnie wiecej ładnych kobiet i 25 krotnie mniej zapuszczonych wzgledem Warszawy. Nawet moja różowa zwróciła ma to uwagę XD
  • Odpowiedz
Nikt się z nikim za bardzo nie lubi.


@hamuj_sie_hamuj_sie: Tak samo Polek nikt nie lubi. Bo skąd te komentarze, że się tylko puszczają, chcą wyciągnąć kasę, są brzydkie i głupie? Przecież cały wykop i pół fejsa zasrane takimi tekstami. Nie wyciagaj wniosków z jakiś wpisów internetowych pieniaczy
Większość ludzi nie ma z Ukrainkami żadnego problemu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Konigstiger44: To są Rosjanki. Podziękujcie wykopkom, którzy ostatnio o Ukrainkach spamowali, ruscy podłapali. Żałosne. Nie pozwólcie się skłócić.

@dj_icek: skąd info, że to Rosjanki? Bo mówią po rosyjsku? 60 procent ludzi na Ukrainie używa w pierwszej kolejności rosyjskiego. W sumie wiem, że Szewczenko nauczył się ukraińskiego jak został selekcjonerem, nie wiem czy Zełenski też nie posługiwał się wcześniej tylko rosyjskim.
No chyba, że są inne dowody, że to ruskie baby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Depilator: Wiem, że nie Ukrainki. Naprawdę uważacie, żeby nagle jakieś gównokonta na gównoportalach się pojawiły? Ukrainek jest mnóstwo w Polsce i od paru lat, lubią się z Polkami jak to baby.

@dj_icek: baby sobie srają w kołnierze, niezależnie od narodowości.
  • Odpowiedz