Wpis z mikrobloga

Mirasy-czy nadal w porcie w Gdyni czepiają się opon na kolcach? Wiem że takie jest prawo w PL, ale trochę zdrowego rozsądku też by nie zaszkodziło, 1000km mam jechać bokiem na letnich czy ryzykować mandat i lawetowanie? Muszę tylko dojechać 100km w PL i auto odstawiam aż do powrotu...
#norwegia #szwecja
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@electro_nick: chwila, ale Szwecja czy dania też ma zakaz. Ja zaraz zakładam letnie i tak. Już zimy raczej nie będzie. A co do piggdekkow, byłem w pl 2x na kolcach i jakoś dałem radę, liczyłem się że jak już mnie jebna to zapalę głupa i najwyżej wydłubię śrubokrętem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@electro_nick: ej co u ciebie tak zimno hehe.
Kurcze u mnie już calkiem wiosna. Wiesz generalnie trochę przypał. Najlepsze rozwiązanie, to zabrać letnie i założyć po drodze zostawiając zimówki u jakiegoś znajomka. Inna opcja to #!$%@? biedę i jechać na kolcu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@electro_nick: żebyś tylko nie musiał kombinerkami kolcy wyciągać po zjeździe z promu, ja też jadę do polski za tydzień i zmieniam na letnie zaraz przed wyjazdem
@electro_nick: nie wiem czy pytanie nadal aktualne, ale zjeżdżałem dzisiaj wieczorem i nikt nic nie kontrolował.
Ewentualnie mój polacko-kombinatorski umysł wpadł na pomysł, że jakby Ci się przypał trafił u celników to wołaj lawetę, niech Cię 10km gdzies dalej wyrzuci i sobie już stamtąd pojedziesz na kołach :D
@electro_nick: Jedyny powód dla których kolcy nie mam to właśnie to, że czasem zdarzy się, że trzeba do Polski pojechać w zimie, no, ale im bardziej na pólnoc tym bardziej potrzeba rośnie ¯\_(ツ)_/¯