Wpis z mikrobloga

#komputery #oszukujo #afera
2 lata czekałem na stopnienie cen RTX, kupuję sobie w sklepie internetowym pewnej znanej sieci kartę, otwieram a tam wymacane wytarte pudełko i wypalcowana karta ze śladami śrubki na śledziu, ewidentnie wyciągnięta z kompa... No kuwa, nowa używka? :v
s.....7 - #komputery #oszukujo #afera 
2 lata czekałem na stopnienie cen RTX, kupuję...

źródło: comment_16487722631WBrAMg193jHxe7m1x3GHF.jpg

Pobierz
  • 65
@sambadi87: Składasz proste zgłoszenie gwarancyjnie, że na podstawie "Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego " towar jest niezgodny z opisem i domagasz się wymiany na nowy lub zwrotu kosztów (wraz z kosztami dostawy) od sprzedającego.

Zrób tylko dobrą dokumentacje foto-wideo, opisową i poślij. Raczej nie będzie problemów. Przerobiłem w ten sposób chyba każdą śMieciówkę w Polsce (w większości takie same
@sambadi87: mnie tak wpienił Pro-Line, który sprzedaje dyski refurbished jako nowe (jeszcze za czasów dyskowych) - specjalnie poszedłem do sklepu fizycznego, żeby kurier nie grał tym dyskiem w piłkę, kupiłem, wpinam, a dysk brzęczy jakby miał na koncie dobre kilka lat (głośniej niż ten stary, który wyjąłem), więc wrzuciłem jego numer seryjny w system Western Digital, żeby zobaczyć historię i... No miał kilka lat, tylko był refurbish xD
Na szczęście przyjęli