Wpis z mikrobloga

  • 9
@sambadi87: jak kupowałem sobie słuchawki to przy kasjerze w media expert sprawdziłem czy karton otwierany. Oczywiście wypalcowane i rozpakowane jak twoje. Po prostu nie zapłaciłem i zamówiłem kolejne
  • Odpowiedz
@sambadi87: u Niemca jest cebula 60 euro na takie coś, wszystko opisane i sprzedawane jako outlet ale w tym lesie każdy chce zerznac każdego i tylko sąd ogranicza hamulce zwierząt
  • Odpowiedz
@sambadi87 witamy w x-kom, ja swojego RTXa 4 razy odsyłałem i brałem kolejnego i za każdym razem przychodziła ewidentna używka. W końcu zamówiłem z pewmego mniejszego sklepu internetowego który mi to ściągał bezpośrednio z magazynu w Niemczech ale przynajmniej przyszła nie otwierana nówka
  • Odpowiedz
@sambadi87: Składasz proste zgłoszenie gwarancyjnie, że na podstawie "Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego " towar jest niezgodny z opisem i domagasz się wymiany na nowy lub zwrotu kosztów (wraz z kosztami dostawy) od sprzedającego.

Zrób tylko dobrą dokumentacje foto-wideo, opisową i poślij. Raczej nie będzie problemów. Przerobiłem w ten sposób chyba każdą śMieciówkę w Polsce (w większości takie same
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@raven4444: wrzucił zdjęcie z reklamy. Myślę że można sie domyślić o który sklep chodzi. Podpowiedz: sieć rtv/agd z najbardziej irytujacym marketingiem w polsce.
  • Odpowiedz
@sambadi87: mnie tak wpienił Pro-Line, który sprzedaje dyski refurbished jako nowe (jeszcze za czasów dyskowych) - specjalnie poszedłem do sklepu fizycznego, żeby kurier nie grał tym dyskiem w piłkę, kupiłem, wpinam, a dysk brzęczy jakby miał na koncie dobre kilka lat (głośniej niż ten stary, który wyjąłem), więc wrzuciłem jego numer seryjny w system Western Digital, żeby zobaczyć historię i... No miał kilka lat, tylko był refurbish xD
Na szczęście przyjęli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@sambadi87: chłopie to stara sztuczka, kupujesz 10 kart, wkładasz do koparki na 2 tyg na obciążenie 100% żeby jak najwięcej wyciągnąć z karty, ostatniego dnia oddajesz do sklepu. Cykl powtarzasz. I tak do #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz