Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy wykopki byłyby tak mądre, gdyby koło ich nazwy, wyświetlało się ich prawdziwe imię i nazwisko, albo przynajmniej wiek. To pewnie wyglądałoby tak:

~ Pijesz piwo po pracy? Je*y alkoholik. Ja nie pije od 10 lat i ani myślę, by się napić chociaż łyka. - Antoni Maciejkowski lat: 15

~ Widzieliście ten kurs rubla? Jest jak sprzed wojny! Mówiłem, że to polska najbardziej dostanie po dupie ku
a! - Bartek Różdżka lat: 13

~ Opie, ty nie masz prawa jazdy a chcesz dupy rwać? xDDDD żałosne - Antek Kowalówka, lat: 16

~ Po co ta pomoc ukrainie? Chcecie tu HIV, drogie mieszkania i bezrobocie mieć? Przecież pozabierają wam pracę - Дмитрий Иванович lat: 37

#wykop
#gownowpis
  • 4
@AdultEducation2: może i więcej informacji? Czy prawiczek czy nie, długość #!$%@?, zarobki, wykształcenie.
To by mocno ułatwiło dyskusję z daną osobą, bo by nie trzeba było czytać opinii użytkownika na jakiś temat, tylko same dane osobowe i jakby wyszły jakieś śmieszne/groteskowe, to od razu by się zdewaluowało czyjąś opinię do poziomu śmieciowego, bo jak ktoś posiadający cechę X może się na czymkolwiek znać...