Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki. Dziewczyna przyznała się, że była w pubie z koleżanką i trzech losowych gości, którzy byli w pubie postawili jej i koleżance po dwa drinki. Oczywiście je przyjęły. Jestem #!$%@? jak nie wiem, słusznie czy nie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6244addfef194908a570212b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słusznie, drink to nie seks, a jak laska idzie do klubu to tam jest cała masa frajerów, spermiarzy i podrywaczy więc stawiają. Dziwisz się że przyjęła darmowego drinka? Ty byś nie przyjął darmowego drinka od laski w klubie?
Ciesz się że wróciła do domu, że nie #!$%@?ła mu gały za tego drinka.
W klubach laski są zarywane na potęgę.
@Kiedys_Mialem_Fejm: Co ty życia nie znasz? Jak idziesz do klubu bez chłopa swojego to na 1000% będzie interakcja z innymi facetami. Mogła odmówić owszem, ale nie odmówiła, mogła gałę #!$%@?ć ale nie #!$%@?ła. Niech się chłop cieszy że na drinku się skończyło.
@God3nder: Sądzisz że ktoś stawia drina i chce być olany potem? :D Na bank gadali, tańczyli lub były nawet jakieś macanki potem w tańcu. To jest klub, ludzie tam idą dla podrywu, dla interakcji z innymi, alko, taniec robi swoje. Sądzicie że wasze laseczki są takie kryształowe i bez skazy? Inne to nie, ale moja Marysia to nigdy, ona by tak nie zrobiła. :D