Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirasy ale odwaliłem, byłem wczoraj spotkać się z dziewczyną z tindera na ons. Bez owijania, był seks (bez zabezpieczenia), spuściłem się jej na brzuch po czym nie wiem dlaczego włożyłem penisa spowrotem do środka i tak jeszcze z minutę ją bzikałem. Dziewczyna się nieco oburzyła po tym, ale nie protestowała, a dziś mi napisała, że to w sumie było podniecające, a ja sram w gacie, że będzie z tego dziecko.

Chłop 27 lat, a łeb 15 latka. Duża szansa na dziecko?

#tinder #seks #ons #dzieci #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62446a2b221d32e736db4762
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 108
@Killeras: od pierwszego dnia miesiączki liczysz 10 dni. Od 10 do 15 dnia wstrzymujesz się od seksu albo używasz gumek, albo walisz w dupę co polecam najbardziej. Tak prewencyjnie, bo przy przerywanym i tak jest znikoma szansa na zapłodnienie nawet w trakcie owulacji. Jednak jakaś tam szansa jest, więc odpowiedzialność nakazuje zachować te minimum ostrożności. W pozostałe dni po prostu stosunek przerywany, czyli walisz normalnie bez opamiętania a jak czujesz że
@Killeras: od pierwszego dnia miesiączki liczysz 10 dni. Od 10 do 15 dnia wstrzymujesz się od seksu albo używasz gumek, albo walisz w dupę co polecam najbardziej


Przez takich #!$%@? sprytnych jak @paragony: łapie się wenery i wenery roznoszą się po populacji. Nie bądź jak ten Debil.

Czy zajdzie, zależy czy to dobry czas miesiąca. Średnie szanse dla pełnego stosunku to 30% we właściwy dzieł. ale nawet jeśli tak to
@AnonimoweMirkoWyznania: Mała szansa. Sperma musi pokonać długi dystans, aby dotarła tam gdzie jest jajeczko. Po drodze jest musowo pułapek do pokonania. Jasne ryzyko jest jakieś ale jest większa szansa jakbyś zalał po grubości a nie tylko umazał pędzlem ścianę.
Następnym razem ogarnij się.
@paragony: Tyle #!$%@? i kalkulacji byle nie strzelac w gumie, ktore obecnie sa tak cienkie, ze doznania praktycznie jak bez (nie wspominajac o tabsach). Niektorych to nigdy nie zrozumiem XD W koncu nieplanowane potomstwo jest lepsze niż nieco mniejsze doznania czy hormony. W dodatku nie moc sie nawet do konca spuscic w partnerce, tylko jakies fikolki by gdzies to zostawic.
@XpedobearX: zero #!$%@?, wszytsko we krwi i z automatu nic się nie martwie. Tam ktoś wyżej po prosił o szczegóły to dostał. Gumek nienawidzę, są za wąskie, nawet te powiększane. Można kupić jeszcze większe, albo prezerwatywy dla kobiet (najlepszy wybór jak już musi być guma) ale to tylko w sexshopach i bardzo drogie w porównaniu do zwykłych. To jest dopiero #!$%@? się.
@AnonimoweMirkoWyznania Jak ogarnąłeś temat onsa? Jak dużo pisaliście i o czym? Zaproponowałeś od razu spotkanie u siebie na chacie? Jak bardzo atrakcyjna była ta dziewczyna? Jak bardzo atrakcyjny jesteś Ty (ile masz wzrostu, czy na fotach epatujesz bogactwem)? Z góry dzięki za odpowiedź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, edukacja seksualna wcale nie jest potrzebna.
Choroby weneryczne, HIV, ba jak masz pecha to też i WZW.
Co za różnica czy włożyłeś później czy nie skoro i tak w czasie seksu plemnik wydziela ejakulat w którym znajdują się plemniki zdolne do zapłodnienia.
Plemnik potrafi sobie poczekać na zdolną do zapłodnienia komórkę jajową, a jako, że praktycznie żadna kobieta (nie przyjmująca hormonów) nie ma 100% równego cyklu to może się
@Kundzia999: przyznaj się, seks znasz głównie z książek co? ( ͠° °) i to kiepskich do tego. Plemniki żyją około 2-3 dni (męskie krócej, damskie dłużej). Jak są wyjątkowo żywotne to mogą dotrwać do 5 dni. Ale to już takie plemniki komandosi.
A może Twoja edukacja zajęła się nadopiekuńcza i przejęta mama, która Ci nagadała głupot, żebyś była aż nadto ostrożna?
Poza tym, ejakulat to sperma.