Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirasy ale odwaliłem, byłem wczoraj spotkać się z dziewczyną z tindera na ons. Bez owijania, był seks (bez zabezpieczenia), spuściłem się jej na brzuch po czym nie wiem dlaczego włożyłem penisa spowrotem do środka i tak jeszcze z minutę ją bzikałem. Dziewczyna się nieco oburzyła po tym, ale nie protestowała, a dziś mi napisała, że to w sumie było podniecające, a ja sram w gacie, że będzie z tego dziecko.

Chłop 27 lat, a łeb 15 latka. Duża szansa na dziecko?

#tinder #seks #ons #dzieci #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62446a2b221d32e736db4762
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 108
@MikiPL: Ja myślę, że większość zdaje sobie sprawę z faktu, że preejakulat to jest to ryzyko, które akceptują. Nie oszukujmy się trzeba mieć pecha, żeby z preejakulatu była ciąża.
@eskejper:

Duza jest sznasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie rzecz biorąc spuściłes na jej brzuch Twoje najlepsze geny, plemniki które sie spieszyly, które walczyły o wygraną. A tak wygra pewnie jakis bieda plemnik który nie potrafil zdarzyć na pociąg zwany WYTRYSK.


Dokładnie tak, ale nie ma co się martwić na zapas, nawet jak urodzi się opóźniony, to zawsze znajdzie pracę w wykopowej moderacji ( ͡° ͜