Wpis z mikrobloga

Kupiłem se gumy, w sumie sam nie wiem po co, jedną już zużyłem sam dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jakoś mi nie przypadło do gustu. Potem zacząłem o tym myśleć i jakoś tak od razu smutniej mi się zrobiło i coraz bardziej uświadamiam sobie jak bardzo przegrywam. Nawet ostatnio oglądałem panie lekkich obyczajów z okolicy, 150 zł za średnią 300 za fajną(teoretycznie mógłbym zorganizować na to siano pytanie tylko po co?). Nie mam parcia (poza tym które jest zawsze) na ruchanie. Nie ma może jakiejś aplikacji do poznawania osób płci przeciwnej z którymi można wyjść na miasto/poznać się i pogadać w przyjaznej atmosferze?(Tinder i badoo ssą #!$%@?). Na mieście byłem już parę razy i nawet tam ciężko podrywać chociaż zazwyczaj po pierwszym koszu na ulicy dawałem sobie spokój i szedłem chlać. Chciałbym mieć dziewczynę/koleżankę/znajomą z którą mógłbym sie przytulić. Nie robiłem tego tak dawno że już zapomniałem jakie to uczucie. Często leżę w łóżku przytulając się do kołdry, myśląc że jest to prawdziwa osoba... Dzisiaj jadę po przedłużenie recepty(obym dostał #!$%@? zamiennik) i dokumentację medyczną. #!$%@? mi już trochę, nie ?
#przegryw #depresja #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_1648642668OcQIHQL5EfdxFq5UdyTYbH.jpg
  • 11
@Wogybogy: z moim ryjem i budową ciała raczej średnia szansa, jedynie taka że pojadę pod granicę z wielkim napisem "HUGS AND SLEEPING TOGETHER FOR FOOD AND SHELTER". Nie chce też tak robić bo według mnie to w #!$%@? wykorzystywanie lasek które nie mają innej opcji :/ Chciałbym po prostu poznać kogoś normalnego, kto nie będzie bawił się moimi emocjami, kogoś kto mnie zrozumie, ale na to raczej nie ma co liczyć.