Wpis z mikrobloga

Jeszcze parę słów o żeńskiej „empatii”.

Rozumiem wzruszenie Michniewicza, bo z jego nieciekawą historią, to pismaki by go ukrzyżowały gdybyśmy odpadli + trzeba mu oddać, że pragmatycznie tych naszych poustawiał.

Oczywiście kobitki zero empatii dla prawdziwych męskich emocji. Mogę się jedynie domyślać ile to dla chłopa znaczyło - biorąc pod uwagę presję i otoczkę.

Ma szansę na piłkarskie redemption arc, a baby jak zwykle w takich sytuacjach z gównem. Tak samo te pustostany na trybunach - tylko instagram + czajenie się na kamerę, żeby zrobić karierę, jak Natalia Siwiec.

Serio, po kilku związkach, z roku na rok, coraz mocniej się utrzymuję w przekonaniu, że problemem nie są „pojedyncze przypadki kobiet”, a ich większość, żeby nie powiedzieć… ogół.

Panowie, doceniajcie mężczyzn w swoim życiu. Swoich braci, przyjaciół, kumpli. Kobiety nie zasługują na atencję, którą od was dostają. Bez przerwy to udowadniają.

#mecz #blackpill #pilkanozna #bekazrozowychpaskow #mgtow
TywinLannister - Jeszcze parę słów o żeńskiej „empatii”.

Rozumiem wzruszenie Michnie...

źródło: comment_1648589389U1xPJx6pSMtsFXMSDbqbDx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: trzy dekady już w tej wyuczonej bezradności zwanej blackpillem tkwisz? Kobiety jak to ludzie, jedne gorsze, inne lepsze. Wszystkie z wadami. Jak Ci wygodnie do tego dorobić ideologie to sobie dorabiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brzychczy: Nie jest to bezradność, bo dzięki dobremu wyglądowi mam duże powodzenie u obu płci, ale kobiety traktuję zdecydowanie gorzej, bo są o wiele bardziej cyniczne i fałszywe od facetów.

Napotkałem na swojej ścieżce jakieś 30% #!$%@? facetów i 75% #!$%@? kobiet ¯_(ツ)_/¯ i tyle
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Znaczy się, te 75% #!$%@? kobiet i 30% facetów traktujesz zdecydowanie gorzej od 25% kobiet i 70% facetów? Czy Wszystkie kobiety traktujesz zdecydowanie gorzej od facetów? Jeśli to drugie, to masz wyuczoną bezradność.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: Chłopie, próbujesz stawiać jakieś para-psychologiczne werdykty na mój temat, bo nie spodobało ci się, że podsumowałem kobitki xD

Jak ci któraś - kiedyś - złamie serce, to możesz tu wrócić pod wpis się wypłakać i przeprosić.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: zadałem proste pytanie, dlaczego tak cię ono zabolało? Logiczne postępowanie to traktowanie tych 75% #!$%@? kobiet i 30% facetów zdecydowanie gorzej niż reszty, tak czy nie? Jeśli kobiety traktujesz zdecydowanie gorzej bo z twoich obserwacji wynika że 75% z nich jest #!$%@?, to jest to wyuczona bezradność w stosunkach międzyludzkich.

Wyznawanie blackpillu i pisanie o para-psychologicznych werdyktach to niezła ironia swoją drogą.
  • Odpowiedz
@Brzychczy: przetestowałem każdą pigułkę. Najdłużej niebieską, a przez moment - 10 lat temu - czerwoną (o zgrozo…).

Czarna jest realną i naukową odpowiedzią na wszystko. Zwłaszcza od kilku lat, przy obecnej dynamice sfery publicznej i aplikacji randkowych. Kobiety - jeżeli chodzi o relacje - są w większości bezwartościowe i fajnie się je wykorzystuje. Mam tę możliwość dzięki dobremu losowaniu puli genetycznej.

Nie bolą mnie twoje pytania, jedynie śmieszą, bo mam o
  • Odpowiedz