Wpis z mikrobloga

112 370 + 79 = 112 449

Pierwsze „dłuższe” kręcenie w tym sezonie niż to wokoło komina po zimie.
Była WTR był Wygiełzów i okolice Zamku Lipowiec, ale nie chciało mi się wchodzić na niego po raz wtóry.
Jechało się dobrze do połowy trasy a potem oczywiście #wmordewind i mogłem zapomnieć o 3 z przodu średniej.
Irytuje mnie moja Campa Centaur. Co 100km trzeba by regulować przerzutki bo już delikatnie słychać, że mogłyby lepiej działać. Bez sensu (°° za to jak już jest wyregulowana to leci niesamowicie.
Trzeba w końcu kupić i przeskoczyć na gravela.

#rowerowyrownik
źródło: comment_1648570368ctPHZBlSdxgjY3PgVw1r2u.jpg
  • 14
@sisohiz: Wiślana Trasa Rowerowa, to wały przeciwpowodziowe, czy za Krakowem też tego już nie wiem bo tam mnie jeszcze na WTR nie było, ale tu w mojej okolicy to właśnie wykorzystane wały.
WTR zaczyna się na Śląsku a kończy w Świętokrzyskim. Rok temu strasznie sobie łeb na niej spaliłem bo nie wziąłem czapeczki pod kask :P fotka poniżej to właśnie wypad z tamtego roku
źródło: comment_1648571659x4O8X4v37gq50C7XSB7TZT.jpg
Jakby co zapraszam (będziemy jechać na strzała)


@MordimerMadderdin tak z ciekawości to jaką średnią prędkość będziecie utrzymywać i ile godzin szacujesz, że to zajmie?

Pytam bardziej w celu zorientowania się jakie średnie prędkości muszę osiągać, aby być w stanie zrobić w ciągu dnia chociaż 250 km. 350 km brzmi zupełnie nierealnie na ten moment.