Wpis z mikrobloga

Cześć.

Chcę kupić niejaki plecak dla weśćika, co by głównie pojeździć z psiakiem na rowerze czy szybko podjechać do lasu i tam beztrosko puścić czworonoga.

Otóż padło na markę K9 SPORT sack.
Na domiar dobrego, zeszłego roku poznałem parę, która właśnie miała ten plecak, jechali rowerami przez Mierzeję Helską i nad wyraz polecali

Niestety brak jest polskiej dystrybucji plecaków i trzeba zamawiać ze Stanów, gdzie $44.44 USD płaci się za samą przesyłkę + $27.92 USD za cło, podczas gdy cena plecaka modelu Air 2 wynosi $74.95 USD. Koniec końców zbiera się ładna sumka.

Toteż pomyślałem by zebrać kilka chętnych osób, wrzucić wszystko w jedną wysyłkę do PL i tym samym napisać do producenta o 20% zniżki przy większym zamówieniu, co jest bardzo możliwe, gdzie na internecie widnieje 10% kod rabatowy,
Jest ktoś chętny???

#rower #rowerowyrownik #pies #pokazpsa
Pobierz
źródło: comment_1648545560Mmk1qLCcbB1U6PP8hUtwmf.jpg
  • 17
@r__k: Lata badań i doświadczenia na rynku, niezliczonych ilości opinii.
Twierdzenie od producenta, że psiak podczas jazdy na rowerze leży i przednimi łapami się opiera o nasze ciało...
@sargento: Dla kota całkiem spoko opcja i niejednokrotnie widziałem :)
Mój pies mówi, że w to nie wejdzie bo się bo już jeden taki był co wszedł i został wystrzelony w kosmos ;)
opiera


@Mlchal-: a ciężar opada gdzie? Podpowiem Ci - grawitacja.
Lata badań nad plecakami? Super, gdzie takie znajdę? Trochę z ironią, a trochę bez - może ja o czymś nie wiem?
To że coś jest na rynku nie znaczy że nie jest to szkodliwe lub nieodpowiednie. Na Twoje szczęście pies nie powie że mu niewygodnie, albo uwiera, więc śmiało, kupuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)