Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki, zastanawiam się nad zmianą samochodu i w oko wpadł mi Proceed GT przedlift oraz Peugeot 508 II generacji. Posiada z was ktoś te samochody i moglibyście dać znać jak się sprawdzają, czy pojawiają się jakieś awarie, jakie są koszty średnie eksploatacyjne. Dzięki z góry.
#pytanie, #samochody
  • 4
@ved-: Kupiłem dla znajomego nowego 508. O kosztach ci niewiele powiem, bo to nowy samochód + dokupiony był pełny pakiet przeglądów.

Ja jestem z niego bardzo zadowolony. On ma 3 wady:
-Ilość miejsca w środku. Jest mocno zabudowany, bo niby bardziej sportowo. Dorośli mieszczą się z tyłu i mają miejsca na nogi ale jest go mniej niż u konkurencji. pug 508 jest chyby najmniejszym autem w środku w tym segmencie
-Reakcja
@eugeniusz_geniusz: Optima wygląda dużo taniej w środku od puga. No ale właśnie, cena.

My kupiliśmy w 2020 w kwietniu jedną z ostatnich sztuk wyprzedaży rocznika. Cena wyszła 142k z full opcję z najmocniejszym dieslem. Katalogowo 185k. Myślę, że cena była bardzo dobra
@cwlmod: No bo to starsze auto jednak jest. 508 wyszedł chyba w 2020, a optima w tej generacji w 2015. No i niektórego wyposażenia jej brakuje, np hud, nie wspominając o night vision co w pugu robi robote jednak. Ale za to jest masa miejsca, co przy rodzinie 2+2 tez było dla mnie ważne.