Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szukam pracy jako młodszy programista i mam zagwozdkę co do studiów i dośw. zawodowego w cv.
Problem polega na tym, że studiowałem 4 lata, ale 4 razy byłem na 1. roku na 4. różnych kierunkach.
Nie wnikajcie dlaczego, do niedawna nie miałem po kolei w głowie. Gdybym to wpisał w cv, rekruter (słusznie( ͡° ͜ʖ ͡°)) uznałby, że jestem jakiś dziwny. Z kolei jeśli pominę studia, to mam 4 letnią dziurę. Obie opcje są słabe. Zastanawiam się czy trochę nie oszukać, i zamiast 4 razy 1 rok na 4 kierunkach, wpisać powiedzmy po 2 lata na dwóch kierunkach.

Czy nie wstyd mi tak kłamać? Trochę tak, ale nie kłamałbym, że mam tytuł którego nie posiadam, wśród tych kierunków nie ma informatyki, a żeby dostać pracę i tak muszę wykazać się wiedzą techniczną. Jestem ciekaw co sądzicie.

Druga sprawa - mam tylko rok doświadczenia zawodowego. Pół roku na magazynie i pół roku w pracy biurowej(nie IT, ale techniczna branża). Czy wpisywać do cv robotę na magazynie?
#korposwiat #pracait #programista15k #pracbaza #praca #programowanie #hr #rekrutacja #cv

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6241e6389df1c3699452591b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: Widzę, że opinie są podzielone( ͡° ͜ʖ ͡°). No nic, będę dalej próbował z js.

@MilionoweMultikonto: Jak by mi nie wyszło, to może dam się zmusić do nauki pythona( ͡° ͜ʖ ͡°). Język wydaje się fajny, ale konkurencja potężna, a ofert dla juniorów mniej niż bym się spodziewał. Co u Ciebie w firmie robicie z pythonem, backend z django?

Ten
  • Odpowiedz
ŚwiętaPłaszczka:

to zwykle ludzie którzy wysłali tylko kilka CV, na zły adres i mają wyciszony telefon więc nie słyszą jak rekruter dzwoni.


XDDDDDDDDD to durnoty na poziomie wciskania mirkom 160cm, ze laski sie nie chca z nimi umawiac bo wstawiaja za duzo emotikonek w rozmowach. O kurde koleś jesteś żywą defnicją starej zasady internetu. Nie dyskutuje sie z nikim kto ma anime w awatarze ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Jak by mi nie wyszło, to może dam się zmusić do nauki pythona( ͡° ͜ʖ ͡°). Język wydaje się fajny, ale konkurencja potężna, a ofert dla juniorów mniej niż bym się spodziewał. Co u Ciebie w firmie robicie z pythonem, backend z django?


@AnonimoweMirkoWyznania: ucz się tego co Ci się podoba i czego potrzebuje rynek, a nie na opinie jednych czy drugich. W naszym Softwarehaus Pythona
  • Odpowiedz
ŚwiętaPłaszczka: atakować personalnie potrafisz toksyku jeden, ale pokaż mi człowieka który samodzielnie nauczył sie programować, ma pasję, dba o samorozwój i nie może znaleźć roboty.
Zapewniam Cię że przyczyną nie będzie brak studiów, a prędzej toksyczne nawyki w komunikacji interpersonalnej. ()
  • Odpowiedz