Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, taki problem mam. Jestem z #rozowepaski od kilku miesięcy, jestem jej pierwszym chłopakiem, ogólnie żaden chłopak nigdy nie widział jej pusi. Jak się kochamy to zawsze w nocy przy zgaszonym świetle, bo ona po prostu wstydzi się jej pokazywać przy włączonym świetle, mówi że boi się, że uznam że ma brzydką czy coś w tym stylu. Ogólnie ma bardzo niską samoocenę. Z piersiami było podobnie, też wstydziła się pokazać, ale przełamała lęk i jest już wszystko okej. Z pusią to kwestia czasu i podejrzewam, że będzie tak samo, tylko problem w tym, że nikt nigdy nie widział jej tam na dole. Od dawna miała bolące okresy i ma pójść pierwszy raz do ginekologa. Troche mi smutno, że pierwszym kto zobaczy ją tam na dole to będzie lekarz a nie ja. Wszystko ze mną okej że tym się przejmuje ? #seks #zwiazki
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6241bbe59df1c3699452560c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie ma wielkiego dzyndzla, miałem taką agentkę, nie dała się wylizać itp i jak #!$%@?ć to najlepiej od tyłu.. długo to nie przetrwało, a mi jeden #!$%@? że tak powiem czy duzy dzyndzel czy mały, trzeba akceptować siebie jakim się jest bo inaczej prowadzi to do lipy, ja nie mam jakiegos duzego #!$%@?, raczej normalnego i jakos nigdy sie nie wstydzilem wyciągać do lachy hehe