Wpis z mikrobloga

  • 167
Niemcy - na pierwszym planie dobro kraju - brak nachalnego #!$%@? sie w wojne. Francja, to samo. Dbanie o interesy wlasnego kraju.
Co robi Polska? Kraj biedoty, patologii pisowskiej? Dawać każdego ukra, dawać im socjal, dawać im pesele, budować mieszkania za polskie pieniądze.
I te znaleziska, leroj merlin dalej dziala w rosji? 1? 1? 1? 12 oszą, to samo, bojkottt???!!!?!
Pięknie to sie zaczyna :-) Pis już zostanie przy władzy do końca świata. Ha tfu
#ukraina
  • 46
@Daburi Francja i Niemcy mają trochę dalej do ruskich i im ruscy nie grożą specjalnymi operacjami, i nie krzyczą o przywróceniu struktury NATO sprzed '97, no i również mają do nich dalej, a my nawet z nimi graniczymy.
Co do uchodźców, normalna sprawa, że ich przyjmujemy (nie wszyscy tutaj zostaną przecież) ale to co wyprawia PiS z tymi postulatami to już szaleństwo.
@Daburi: po prostu nie widzisz różnicy między położeniem naszego państwa a krajów zachodnich jesteś jak taka Julka która się podnieca USA i kolportuje stamtąd problemy które nie mają u nas odzwierciedlenia XD a wykopki które to zaplusowaly również gówno się znają bo my mamy dużo uchodźców w przeciwieństwie do krajów zachodnich (kolejna różnica, kto by pomyślał, na pewno nie ty) i po prostu trzeba im pomóc a się nam to jeszcze
@zapster: fajnie, że boli cię tak dupa

Zauważyłem, że to spierdoxy społeczne bez cienia szans na rozwój i ambicji mają najwięcej do powiedzenia. Pomaluj sobie chociaż piwnice, jak cię nie stać, to ci przeleje
@Daburi Niemcy mają dobro kraju tylko #!$%@? się w kryzys migracyjny jakiś czas temu. O Francji nie wspominam bo oni mają ten kryzys jeszcze z kolonii.

Polska faktycznie przegina z tym że nasz rząd myśli że wszystko zrobi sam i nie prosi o pomoc. Natomiast większy problem jest taki, że Rusków jak wygrają to Putin dostanie kolejna zachętę do robienia dymów. A to w Gruzji, a to w Kazachstanie, a to dalej.
Niemcy (...) Francja (...)

Co robi Polska? Kraj biedoty, patologii pisowskiej? Dawać każdego ukra, dawać im socjal, dawać im pesele, budować mieszkania za polskie pieniądze.


@Daburi: To teraz przypomnij sobie sytuację sprzed kilku lat z nielegalnymi imigrantami (rzekomo uchodźcami) z Afryki, gdzie Niemcy i Francja chcieli wpuszczać jak leci i grozili sankcjami za nieprzyjmowanie, a Polska musiała się przed tym bronić. Jakie wówczas było Twoje zdanie?
@Daburi: odpuściłem sobie bojkot Auchan. Od wojny jeżdżę 10kms dalej do dużej biedry. Musiałem zajechać do auchanu szybko w sobotę a tam Ukraińcy na dosłownie każdym kroku. No to jak oni sami zainteresowani nic sobie nie robią z działalności sieci to ja mam jeździć dalej i tracić czas?
@zapster: Chyba ci co za to wszystko płacą mają coś do powiedzenia. Osobiście mam ból dupy za służbe zdrowia. Musze płacić grube tysiące za prywatne wizyty bo terminy do specjalistów są za rok. Oprocz tego oczywiscie składka zdrowotona co miesiąc...
@Daburi gdyby tylko móc przeanalizować historię kto był większość czasu u góry i spadał na 4 łapy, a kto był pajacem i zawsze dostawał #!$%@?( ͡º ͜ʖ͡º)