Wpis z mikrobloga

Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona rubli, dla człowieka który wskaże cień dowodu że Władimir Władimirowicz Putin wiedział o ataku na Ukrainę. Po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić. Znaczy - wiedział, albo nie wiedział, ja nie wiem czy wiedział - ale istnieje ogromna możliwość że nie wiedział.

Jest nawet taka wypowiedź Szojgu, który wydał rozkaz do słynnego desantu w Hostomlu. On powiedział zmęczony do swojego adiutanta "zrobiłem coś strasznego, ale imię Władimirowicza pozostanie nieskalane". Z czego można wywnioskować że on nie raczył Putina o tym poinformować.

Wie pani, przywódca kraju wie tylko to co piszą gazety, a w gazetach o tym nie pisano.

Trzeba walczyć z kłamstwami które się szerzy.


#ocieplaniewizerunkuputina #wojna #ukraina #rosja #heheszki #pdk #konfederacja #cytatywielkichludzi #pasta
Atreyu - Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona rubli...

źródło: comment_16484365823ekYGajwTQNnEwr4uk46Ll.jpg

Pobierz
  • 12
Jest nagroda pół miliona rubli, dla człowieka który wskaże cień dowodu że Władimir Władimirowicz Putin wiedział o ataku na Ukrainę.


@Atreyu: przy tak długim stole mógł niedosłyszeć Szojgu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)