Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu ale śmierdzi mi ten film.
Jak na jeńców są bardzo czyści, nawet ręce i paznokcie mają czyste, widać u tego typa co na końcu wsiada w kajdankach do ciężarówki.
Głowy trzymają wysoko, nie patrzą w ziemię jak jeńcy których się na filmach ogląda, a ten grubasek na samym początku co tam coś mówi to wygląda jakby sobie żartował z ruskimi.

Jedyny gość który ma naszywkę z nazwiskiem, ma maskę na twarzy mimo, że cała reszta bez naszywek już nie ma.

Ruskie natomiast jak nie ruskie na tym filmie, nikogo nie popychają, na nikogo nie krzyczą.

Dali im jeszcze jakieś reklamówki (chyba mają sugerować jedzenie).

Tylko jedna rzecz mi się nie zgadza. Na filmie jest Ukraińska dziewczyna w mundurze razem z nimi, a u ruskich chyba nie ma kobiet na froncie, ale jeśli to propaganda kręcona gdzieś w lesie na Białorusi albo z dala od frontu to też chyba by się jakaś znalazła żeby odegrać rolę.

Co myślicie?

#ukraina #wojna #rosja
Z.....r - Nie wiem czemu ale śmierdzi mi ten film. 
Jak na jeńców są bardzo czyści, ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielony_Ogr: Gdzie ty jakąś dziewczynę dostrzegłeś?
Dziwne trochę te kajdanki na końcu - niby wcześniej pokazywano z rękami z przodu na trytytki, a tu nagle kajdanki, trochę bez sensu, ale to może być doklejona inna sytuacja
  • Odpowiedz
Głowy trzymają wysoko, nie patrzą w ziemię jak jeńcy których się na filmach ogląda


@Zielony_Ogr: bo wojna to nie Hollywood ¯\_(ツ)_/¯ Pewnie nie wszyscy ruscy to oprawcy, w dodatku musieli się zachowywać bo wiedzieli, że kręcą propagandowy filmik. Ukraińcy też na oficjalnych filmach są mili dla jeńców, a za kulisami widzimy jak ich torturują.

Nie widzę tutaj nic dziwnego, Rosja też na tej wojnie odnosi jakieś „sukcesy”. Za dużo wykopowej
  • Odpowiedz
Prawda jest taka, ze to co jest na korzyść Ukraińców można traktować niektóre rzeczy z przymróżeniem oka.
Natomiast temu co jest na korzyść kacapow nie można ufać wcale i tyle.
  • Odpowiedz