Wpis z mikrobloga

Trochę mnie to boli, ale Tifosi zamieniają się powoli w nowych hamiltoniarzy, ludzie rozumiem że już nie kibicuje Maxowi, ale zachowajcie choć trochę szacunku dla człowieka, który dał nam wszystkim tyle radości w poprzednim sezonie i przerwal dominację mercedesa i hamiltona.
Wiadomo, że jak walczysz o wygraną w GP F1 to masz w głowie mnóstwo emocji i mówisz różne rzeczy na radiu, ale jak widać po wyjściu z bolidu jak emocje trochę opadły, to zarówno Max jak i Charles dążą się wielkim szacunkiem i chciałbym aby między nami kibicami obydwu kierowców było tak samo, bo sam bardzo Leclerca lubię i złego słowa na niego nigdy nie powiem.
Cieszmy się tym, że przed nami piękny, emocjonujący sezon w którym Ferrari i Red Bull będą się prawdopodobnie bić o mistrza, a Mercedes tylko się może temu z tyłu przyglądać.
#f1
  • 8
@Limon2g: ale oponeo był #!$%@? zawsze i wszędzie (i tak zostanie xd), natomiast Max przez ostatnie dwa lata był tutaj bogiem i ulubieńcem wykopu, więc trochę to dziwne, jak nagle czytasz tyle hejtu w stronę jego osoby
@JacoobCK: To mnie chyba coś ominęło, oprócz kiśnięcia z płakania na radiu o przekraczanie linii(ale jak takie są zasady to uzasadnione) to nic specjalnego nie zauważyłem. A bogiem był bo była to jedyna konkurencja oponeo, ludzie bardziej kibicowali przeciw Hamowi niż za Maxem xD