Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma wątpliwości że Sykulski jest szurem to polecam 28:12 - 29:40
Neomarksizm (xd) zgnilizna zachodu atomizacja społeczna, to są prawdziwe problemy a nie jakaś tam Rosja. A to w jaki sposób wg niego państwo (ha tfu) ma się zająć tymi problemami to już pozostawiam waszej wyobraźni. Ale chyba się domyślacie że z wolnością miałoby to niewiele wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #geopolityka #bartosiak #wojna
Jestem_robotem123 - Jak ktoś ma wątpliwości że Sykulski jest szurem to polecam 28:12 ...
  • 24
@Jestem_robotem123: to onuca level hard. Od lat pieprzy, że Polska powinna siedzieć cicho i nic nie robic na wschodzie bo została w 1945 roku wypchnięta i to strefa Rosji xd jak zychowicz zasugerował, że Rosja została wypchnięta w 1991 roku to zmienił temat xd wg niego Polska powinna siedzieć cicho, dać Rosji 100% kontrolę nad Ukrainą Białorusią krajami bałtyckimi i jeszcze otworzyć się na rosyjski biznes ( ͡° ͜ʖ
To jest prawda, to fundament.

Nic nie zbudujesz jeżeli nie masz silnego, pewnego swojej tożsamości społeczeństwa.

Podziały, dziwne pomysły społeczne są obecnie dużym problemem zachodu.

W latach '50 - '60 tego problemu nie było i np. USA było dużo silniejsze niż teraz.


@LaurenceFass: pomijajac fakt że to nieprawda i jest to pomylenie związku przyczynowo skutkowego to fajnie jakby ludzie zrozumieli w końcu że zmiany kulturowe są procesem na który państwo nie
: pomijajac fakt że to nieprawda i jest to pomylenie związku przyczynowo skutkowego to fajnie jakby ludzie zrozumieli w końcu że zmiany kulturowe są procesem na który państwo nie ma prawa wpływać. A przede wszystkim nie ma mocy na nie wpływać. Każdy kto zajmuje się wojskowością i ma aspiracje do próby wpływania na zmianę procesów kulturowych to autokrata i takich ludzi należy jak najszybciej dyskredytować.


@Jestem_robotem123:
Po pierwsze to mylisz autokratyzm
Po pierwsze to mylisz autokratyzm z totalitaryzmem.


@LaurenceFass: Nie wiem jakie procesy u ciebie zaszły że doszedłeś do takiego wniosku.

W autorytaryzmie możesz mieć więcej wolności osobistych i bardziej praworządne rządy niż w demokracji. Nie jest to żadna reguła oczywiście.


@LaurenceFass: No zdecydowanie nie jest to reguła, reguła jest taka że w autorytaryzmie masz mniej wolności, ale okej, wskaż mi kraj autorytarny w którym masz wolność myśli i wypowiedzi taką
No zdecydowanie nie jest to reguła, reguła jest taka że w autorytaryzmie masz mniej wolności, ale okej, wskaż mi kraj autorytarny w którym masz wolność myśli i wypowiedzi taką jak w chociażby w Polsce, chętnie się pomylę


@Jestem_robotem123:
Np. w Chile miałeś znacznie więcej wolności osobistych niż obecnie w zachodnich demokracjach.
Faktem jest, że ograniczona była wolność polityczna, ale ta jest mniej istotna niż osobista z perspektywy jednostki.

No ale również