Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slawencjusz: kat b nie ma znaczenia możesz od razu się zapisać na egzamin z teor. Tylko potem w szkole jazdy musisz mieć najpierw zaliczona pierwsza pomoc żeby rozpocząć jazdy.
naprawdę jest możliwe, żeby zrobić kurs na motocykl pomijając wykłady teoretyczne i tylko chodząc na jazdy?


@KatpissNeverclean: na kazda kategorie chyba teraz mozna ja tak robilem na B i A2, jak patrzylem po cenach szkol to raczej jedyne co zaoszczedzasz to czas bo nikt nie oferowal mniejszej ceny za sama praktyke bez teorii
@KatpissNeverclean: Ceny kursu raczej nie zmniejsza, ale ja zwyczajnie byłem świeżo po zdaniu prawka na B (1 rok), i nie potrzebowałem kolejnych wykładów z teorii żeby tracić na nich czas, skoro większość i tak już wiedziałem i pamiętałem, więc poszedłem sobie od razu do wordu zdać egzamin teoretyczny, i zaczynałem kurs od jazd.
@slawencjusz: to znaczy, jak za wczasów sobie zaplanujesz, że dane PKK zakładasz na więcej, niż jedną kategorię i chcesz od razu robić B i A, to nie, tam na druku od tego lekarza on zaznacza na jakie kategorie masz dane badanie i może chyba zaznaczyć dwie naraz czy jakoś tak.
Ale jak zakładałeś PKK nie wiedząc jeszcze że chcesz mieć A i B np. i robisz tylko B, to potem musisz
@slawencjusz: no głupota w #!$%@?, jak poszedłem się pytać do wydziału, że robiłem rok wcześniej prawko na B i to badanie powinno być aktualne, to mnie zbyli, już nawet nie pamiętam co mi tam tłumaczył w tym okienku, no ale powiedział że mam iść od nowa robić badanie.