Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak, film z ewakuacji jeńców wojennych ze strefy walk to na pewno zły znak dla świata i ruskich. Lepszy byłby przekaz leżących trupów.

Masakra jaka niektórzy z Was (na szczęście duża mniejszość) macie papkę w głowie.


@RafDan: Ludzie nie oglądają filmików analizując każdy szczegół. Widziałeś komentarze na FB pod jakimikolwiek treściami viralowymi? Tutaj jest kwestia gry na emocjach, a nie racjonalnego wyjaśniania sprawy. Na na emocje działają jakieś nagie ciała rzucone
@Halbr: Ale Ty chcesz przekonywać kogo, Ruskie społeczeństwo? Kogo to obchodzi. Takie filmy mają trafić do żołnierzy Rosyjskich, i na pewno trafiają, pokazując że nawet w strefie walk jak się poddadzą to przeżyją. Cały świat wie że to Ruskie są źli i nie trzeba nikogo przekonywać.
Ale Ty chcesz przekonywać kogo, Ruskie społeczeństwo? Kogo to obchodzi.


@RafDan: Eee jakoś Ukraińców obchodzi, skoro regularnie apelują do ruskiego społeczeństwa xd To może być szybsza droga to zakończenia wojny.

Takie filmy mają trafić do żołnierzy Rosyjskich, i na pewno trafiają, pokazując że nawet w strefie walk jak się poddadzą to przeżyją


@RafDan: To jest Twoja teza, której w zasadzie to niczym nie popierasz. Moja jest taka, że ten obraz
Eee jakoś Ukraińców obchodzi, skoro regularnie apelują do ruskiego społeczeństwa xd


@Halbr: Apeluje cały świat, i co to zmienia, skro Putin ma takie poparcie, bo jest jeden przekaz? Na pewno takim filmem lub innym zmienią zdanie xD

To jest Twoja teza, której w zasadzie to niczym nie popierasz. Moja jest taka, że ten obraz nagich ciał trzymanych jak worki na samochodzie może zadziałać inaczej. Jak pisałem wyżej, gdyby to byli Ukraińcy
Ty jesteś taką osobą która widząc nielegalnych imigrantów na granicy Pol-Białoruś krzyczy że jak tak można ludzi traktować na granicy, jaki idzie przekaz w świat itd. Takie typowie #!$%@?.


@RafDan: Zakończyłem rozmowę, ale tutaj muszę zainterweniować, bo zarzucasz mi nieprawdę:
Nie, nigdy nie byłem za braniem migrantów z granicy białoruskiej. Zawsze uważałem, że to prowokacja Łukaszenki i, co do zasady, jego problem, bo są w jego kraju, a nie w Polsce.
@Halbr: @FrasierCrane: dokładnie tak jak mówicie. To leży w głębokim interesie Ukrainy, by pozować na gołąbków pokoju. Jak Ukraińcy będą chwalili się takimi filmiki to sami sobie będą robili pod górkę, nie mając z tego żadnych innych realnych korzyści.

No ale tłumacz to żądnych krwi wykopkom, którzy najchętniej tym jeńcom urządziliby drugie Jedwabne ¯\_(ツ)_/¯
@Caracas:
Ja to się bardziej zastanawiam dlaczego oni są nadzy... Za wioche seria i do rowu bo rozstrzelani za partyzantkę? Ten filmik pijarowo śmierdzi na kilometr, nie rozumiem ludzi którzy w tym wątku to usprawiedliwiają "bo ruscy"
@szczuronap przecież wywożą ich z pola walki.

#!$%@? z tym że nago, ściśniętych na naczepie jak bydło wiezione na rzeź a gościu #!$%@? się tam i przesuwa ich noga.

Filmik pokazuje humanitarna bo postawę Ukraińców wywożących ruskich z pola walki ()

Nie wiem jak bardzo trzeba chcieć polerować gałe Ukraińcom żeby nie widzieć że tego typu filmik ma na celu upokorzyć kacapow i podnieść morale u ukrów. To
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@humanistyczny_inzynierze: podałeś przykład właśnie zupełnie przeciwny. Na chłodno zabicie takiego oficera może wydawać się zasadne i usprawiedliwione, ale większość ludzi zobaczy tylko zamordowanego z zimną krwią wystraszonego wietnamca. Takie obraki z wojny nastawiły opinię publiczną w Stanach przeciwko wojnie, co było w dłuższej perspektywie jedną z przyczyn ich porażki.