Wpis z mikrobloga

W sumie to nie ma większego frajera, niż polska na arenie międzynarodowej. Nie ma chyba innego kraju, który jest tak łasy na poklepywanie po plecach jak kraj nad Wisłą. I nie chodzi mi nawet o naszych rządzących, ale o obywateli, którzy kilka pustych słów przedkładają nad realne korzyści finansowe. Dlatego wiele głów państw nam słodzi o naszej historii i naszej obecnej roli, że bez Polski nie mam Europy, nie ma świata, poland stronk i tego typu sprawy. A kasę i inne wsparcie d ostają kraję, które nie dają tak sobie popeliny wciskach .

Ehhh czasem się zastanawiam skąd w naszym narodzi taka potrzeba atencji. atencji, która nie przynosi wymiernych korzyści.

#usa #polska #neuropa #4konserwy
  • 7
@PrzeKomentator 90% Polaków w ogóle jest świadomych że ktoś z zagranicy coś o nich powiedział, i słusznie, to że ty masz czas i ochotę czytać cały dzień polityczne wysrywy nie znaczy że inni też
Nie ma chyba innego kraju, który jest tak łasy na poklepywanie po plecach jak kraj nad Wisłą. I nie chodzi mi nawet o naszych rządzących, ale o obywateli, którzy kilka pustych słów przedkładają nad realne korzyści finansowe.


@PrzeKomentator: Pomyśl sobie że nawet prymitywne dzikie plemiona w dżungli trzeba przekupywać świecidełkami albo podbijać zbrojnie żeby się słuchały. Tymczasem w XXI wieku państwo w środku Europy usłyszy kilka ciepłych słówek i już jest