Wpis z mikrobloga

poglądach zgadzałem się z partią n


@profildogier: a to ta partia ma jakiekolwiek poglądy?
to zbiorowisko ludzi o sprzecznych poglądach i zawsze jak któryś coś powie, to kuce na wykopie bronią się mówiąć, że to nie jest oficjalny program partii.
Swoją drogą jak takie zbiorowisko mogłoby rządzić, zresztą jakie ustawy oni zaproponowali? Jedyne czym są to przybudówką PISu, akurat jak PISowi brakuje kilku głosów.

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@profildogier: trochę Korwin bardziej się odpalił niż zwykle, ale to nie jest rewolucyjna zmiana, a symptom tego, co u niego zawsze było złe. Jemu zależy głównie na byciu skandalista i byciu w opozycji do wszystkich, bo on jeden jest mądry, a wszyscy głupi. To w połączeniu z nieumiejętnością przyznania się do błędu powoduje teraz ten festiwal ośmieszania się. Gdyby jednak z jakiegoś powodu doszedł do władzy, to byłoby znacznie gorzej i
@profildogier: Zasiłków raczej nikt nie dostaje więcej niż dostaje się z pracy.
Natomiast jako lewak zgadzam się że osoba niepracująca nie powinna dostawać więcej niż wynosi płaca minimalna (chodzi o osoby na L4 i emerytów).

I to nie to że mamy zasiłki jest problemem w tym kraju. Jak już to raczej to że ich nie mamy.
Starasz się szukasz oszczędności w kieszeniach biedaków. Nie tędy droga.
@M_xxx: A jeszcze zapomniałem do 3 roku na dziecko 500 zł na 12 miesiecy bądz 6 miesięcy po 1000 zł to już daje prawie 3000 zł. Ale zauważ że to kasa extra od państwa. Ty nie mając tych dzieci nie dostaniesz takich pięniędzy. To jest rozdawnictwo i to powinno być ukrucone. Moja znajoma za 500 plus jeżdzi do spa bo sra kasą bo mąz firmę prowadzi. Ma 2 dzieci i jej