Wpis z mikrobloga

@profildogier: Rozumiem że się już rozleniwiłeś i nie chodzisz do pracy. Zgadza się?

BTW. Statystyki nie bardzo potwierdzają to co mówisz. Ludzie są bardzo aktywni zawodowo. 500+ nie spowodował spadku aktywności zawodowej, tak żeby było to widoczne w danych.

A jeśli socjal twoim zdaniem rozleniwia, to co powiesz na darmowe 10 mln jakie otrzymał Korwin? Albo 4 mld jakie otrzymała Dominika Kulczyk?
Podpowiedź: Korwin w całej historii IIIRP nigdy nie był
@M_xxx: Kończe z Tobą dyskusję bo jest mizerna. Odpowiedziałem na zadane mi pytanie, Tobie również a nie wiem w jakim celu ciągniesz ten temat. Zasiłki powinny być dla potrzebujących i tam im powinna być udzielana pomoc a nie dla wszystkich bo rozleniwia. Podałem Tobie 2 przykłady bezsensownego rozdawania kasy a Ty dalej swoje. Znajoma ta ani razu nie brała nadgodzin i kwitowala to po co? 25 mam 500 plus.
. Zasiłki powinny być dla potrzebujących i tam im powinna być udzielana pomoc


@profildogier: Ale ty chciałeś je odebrać wszystkim, a nie tylko tym którzy ich nie potrzebują.

. Znajoma ta ani razu nie brała nadgodzin i kwitowala to po co? 25 mam 500 plus


@profildogier: O, i tu się 500+ przydało. Znajoma nie musiała pracować nadgodzin.
Chyba że mi powiesz że pracowanie 40 godzin tygodniowo to lenistwo i za
@M_xxx: Według raportu z badań niedożywienia w Polsce międzynarodowej firmy MillwardBrown aż 120 000 polskich dzieci przychodzi do szkoły głodnych, a dla ponad 70 000 jedynym posiłkiem w ciągu dnia jest obiad ze szkolnej stołówki. Szacunki Polskiej Akcji Humanitarnej są jeszcze bardziej wstrząsające. Według danych za 2007 rok, blisko 160 000 polskich dzieci nie otrzymuje żadnej pomocy i jest niedożywiona. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez SMG KRC prawie co trzecie dziecko
@profildogier: Przecież przed chwilą próbowałeś udowadniać, a jak ci wytknąłem że to żaden dowód i że prawdziwego dowodu na twoje twierdzenie nie podasz gdyż on nie istnieje to uciekłeś w dumne: "nic nie będę ci udowadniać".
Jasne że nie będziesz, bo twoje twierdzenia są wzięte z dupska korwina i jemu podobnych ludzi.

Ciągle dowalasz się do ludzi biednych, ale do bogatych nie. To się nazywa bycie prawakiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@profildogier: Rozumiem że się już rozleniwiłeś i nie chodzisz do pracy. Zgadza się?


BTW. Statystyki nie bardzo potwierdzają to co mówisz. Ludzie są bardzo aktywni zawodowo. 500+ nie spowodował spadku aktywności zawodowej, tak żeby było to widoczne w danych.


@M_xxx: https://www.money.pl/gospodarka/1000-osob-pracuje-819-nie-odstajemy-od-reszty-europy-6663409292421888a.html

Czyli skoro notujemy niewielką poprawę, ale ciągle jesteśmy w rzyci to trzeba się w niej urządzać?