Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 109
93 220 + 216 = 93 436

75x75


Cóż poprzedni wzrost na 73x73 utrzymał się raptem 4 dni, bo miałem w środę jechać do Włocławka, ale wizyta dentysty w czwartek rano musiała zrewidować moje plany, więc wybrałem skromne 200km gruzowanka. To jeszcze zbyt wczesna pora roku, żeby celowego gruzowania robić 300, bo zbyt szybko robi się noc, szczególnie jeżeli rano dojazd jest pociągiem.

Ogólne wrażenie jest takie, że miło jest jeździć gdy nie zamarza człowiekowi żadna dystalna część ciała... W szczycie było bodaj 20 stopni na plusie. Dużo dróg pożarowych, ale jak to już ostatnio wspominałem w kieleckim mają to często ogarnięte ładnymi szuterkami. Sporo piachów, ale nie ma jeszcze pokrzyw i komarów, więc też Gucio. Jazda na krótko przy tej temperaturze to sama przyjemność. Tylko kurła niech ci ludzie zaczną zamykać bramki, bo psy pchają się pod koła jakby im życia nie było szkoda.

Tym razem nie udało się powiększyć naszego wspólnego 79x79, ale gdy będę próbował zaatakować ponownie swój, to najprawdopodobniej się to uda. Warszawiakom polecam zabrać się za robotę, bo macie 70x70, a to wstyd, żeby Was emeryt przeganiał. Ach no i ogółem wpadło ponad 52 tys. czerwonych kwadracików.

Max square: 75x75
Max cluster: 17095
Total tiles: 52024

#rowerowyrownik #kwadraty #rower #200km #metaxynarowerze
Pobierz
źródło: comment_1648116225vwSGppHqfVJNBRFwZW3cRE.jpg
  • 9