Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie #bekazpodludzi ##!$%@?
Pracuje jako informatyk w jednym z urzędów miasta.
Miasta z listy top 15 największych miast w polsce

Mam przełożonego działu IT, jest nas w sumie 3.
Koleś jest #!$%@? dinozaurem PRL a informatykę zna z kaset magnetofonowych i taką ma wiedzę.

Dostałem polecenie służbowego od niego:
Żeby zredagował pracę magisterską jego syna.

- chyba se żartujesz, nie będe robił
robisz albo ide do prezydenta na skarge
- to idz
Wiadomo prezydent to ta sama partia co kierownicy w urzędzie
Prezydent, co ci szkodzi to zrobić jak macie wolny czas ?
- bo MI ZA TO NIE PLACICIE
No jak tego nie zrobisz, to możesz się pożegnać z nagrodami w tym roku.
- Ok

Rzuciłem wypowiedzenie, wiem że mam 3 miesięczny okres.
Ale moja noga tam już w ogóle nie postanie.
Załatwiłem sobie narazie l4 na tydzień i #!$%@? do Holandi na tulipany

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623b176f2291e1f02584bcc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 60
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@pepeBAN: @Fearaneruial: @tellet: @marcel_pijak: nie no tak ogólnie to macie rację i się z wami zgadzam, ale w tej historii jest tyle czerwonych flag że mój zarzutkometr aż piszczy

Jeszcze ten prezydent (miasta jak rozumiem) rozmawiający z jakimś szeregowym informatykiem urzędowym bo go kolega z partii poprosił... XD
  • Odpowiedz
Załatwiłem sobie narazie l4 na tydzień i #!$%@? do Holandi


@AnonimoweMirkoWyznania: To się srogo zdziwisz jak ci kontrolę z ZUS przyślą xD A teraz uderz się w pierś i powiedz ile "prywat" #!$%@?łeś do tej pory będąc tam na etacie. Taki wzorowy z ciebie pracownik? xD
  • Odpowiedz
informatyk uciekający do Holandii na tulipany 100%


@powaznyczlowiek: informatyk w urzędzie zarobi mniej niż w Holandii na tulipanach a pewnie nie ma na tyle skilla by załapać się do lepiej płatnej roboty
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: zdziwiłbys co się #!$%@? w takiej lokalnej polityce, moglbym ci opowiedzieć jak pewien prezydent miasta 120k wygrał wybory samą wódką i gotówką używając jej do kupowania głosów, ale niekoniecznie mam ochotę w cba odpowiadać na pytania skąd ja taki dobrze doinformowany jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: ja tak zrobiłem na 3 miesiące i nie chodziło o brak możliwości znalezienia pracy w IT tylko mienie dość połączone z chęcią zarabiania powyżej minimalnego progu godności.
Zajebiście było, wychodziłem po 8h z pracy i praca nie istniała. Nie było niedokończonych tasków i chwilowo porzuconych projektów do których kiedyś trzeba będzie wrócić ale najpierw to bo pilniejsze i nagłego okazania się że milion osób musi coś mieć na wczoraj
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę cię martwić kumplu, ale w top 15 są Gdynia, Radom czy Toruń, imo są to miejscowości które zalatują małomiasteczkowością.

Według mnie bez układów da się żyć w top 10, następne pozycje od 11 do 30 to są w mojej opinii duże miasta z powiatową mentalnością w sektorze publicznym, wszystko niżej to już polska powiatowa w pełnej krasie gdzie bez koneksji zginiesz.
  • Odpowiedz
#!$%@? baba nie wie co zrobić ze sobą jak program wyrzuci komunikat:

"Czy chcesz zapisać dokument przed zamknięciem"

Panie danielu, przecież ja nic nie robiłam to czemu mam zapisywać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja robię zawodowo w IT ale też mnie ogarnia lekka panika jak mi wyskakuje taki komunikat jak moim zdaniem nic nie zmieniałem xD
  • Odpowiedz