Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza #zalesie #bekazpodludzi ##!$%@?
Pracuje jako informatyk w jednym z urzędów miasta.
Miasta z listy top 15 największych miast w polsce

Mam przełożonego działu IT, jest nas w sumie 3.
Koleś jest #!$%@? dinozaurem PRL a informatykę zna z kaset magnetofonowych i taką ma wiedzę.

Dostałem polecenie służbowego od niego:
Żeby zredagował pracę magisterską jego syna.

- chyba se żartujesz, nie będe robił
robisz albo ide do prezydenta na skarge
- to idz
Wiadomo prezydent to ta sama partia co kierownicy w urzędzie
Prezydent, co ci szkodzi to zrobić jak macie wolny czas ?
- bo MI ZA TO NIE PLACICIE
No jak tego nie zrobisz, to możesz się pożegnać z nagrodami w tym roku.
- Ok

Rzuciłem wypowiedzenie, wiem że mam 3 miesięczny okres.
Ale moja noga tam już w ogóle nie postanie.
Załatwiłem sobie narazie l4 na tydzień i #!$%@? do Holandi na tulipany

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623b176f2291e1f02584bcc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania miastem z top 15 może być Radom więc nie brzmi to jakoś mega nobilitująco ;) A na poważnie to nie słyszałem jeszcze o ludziach, którzy by pracowali w budżetówce i nie trafili na takich tępaków z plecami u prezydenta. Historia niemal jak Twoja intelektualny beton, którego nie ruszysz póki się nie zmieni władza. #!$%@? stamtąd i się nie oglądaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sikalafou: widzisz trochę nie do końca. Ja dzięki temu że zaraz po studiach poszedłem do niszowego urzędu centralnego i poznałem dobrze branżę po 5 latach jestem w miejscu w którym nie miałbym szans być. Więc z jednej strony tak, co do zasady siedzą tam stare baby bez pojęcia, z drugiej ktoś z rynku może cię łatwo dostrzec wśród takich bab.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: gdyby to nie była historia o januszu i pracowniku który mu się przeciwstawia a następnie pokonuje mocą L4 to może bym jeszcze przyznał ci rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to zarzutka kiepskiej jakości
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba było przeciągać i dawać nadzieję jak długo się da (w tym czasie szukając pracy) tak, aby synalek miał jak najmniejsze szansę zaliczenia. Może nawet napisać 1. sza wersję pracy z jakimiś ukrytymi linkami, przez które można zdemaskować oszustwo. Nastepnym razem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Było trzeba sprawdzić z jaka partia sympatyzuje prezydent i kręcił wała w mediach. Jak sympatyzuje z opozycja, to zgłaszasz się do szczekaczki z TVP i oni robia cała imbe za ciebie. Z mojej strony powiem Ci ze #!$%@? z polityka tylko chodzi o to żeby prezydenta #!$%@? i jego przydupasa. Jak są z pisu to już trochę gorzej, bo nic raczej nie ugrasz ¯_(ツ)_/¯
informatyk uciekający do Holandii na tulipany 100% legit no scam trust me bro


@powaznyczlowiek: A ja wierzę w tę historię. Informatyk a informatyk to jednak różnica. Nie uniżam OPowi ale w gminach/miastach często informatyk gminny to ktoś kto umie postawić system, zainstalować drukarkę i zainstalować pani Małgosi Adobe Reader. W maxie postawić stronę na Wordpressie. Takie osoby nie przyjmą do korpo bo nie mają kwalifikacji. Znam takiego jednego gminnego "informatyka", który
ExInformatykUrzędnik: @kajak98: @sikalafou: @powaznyczlowiek: @Kshaq: @dexter-morgan: @akimbo: @kodecss: @Wybredny_Marian: @pepeBAN: @5mek: @Martinjz: @jakisprostylogin: @Krzysztof53647:

Pracowałem w urzędzie jako informatyk 3 lata.
Moja 1 praca po studiach
Gówno pensja
Ale miałeś czas dla siebie, więc ja ile tylko mogłem to siedziałem w pracy i klepałem jakieś stronki na freelansie.

W naszym urzędzie lwia część kadry to dinozaury.
#!$%@? baba