Wpis z mikrobloga

Wiosenne rowerowe wykopowe bingo:

-polećcie rower do 1,5k.
-jaki rower dla różowej damka z koszykiem ale lekka bo różowa 1,50m będzie wnosić na 21 piętro.
-gdzie w XXX znajde sklep z używanymi rowerami i dużym wyborem
- gdzie w XXX znajde serwis z terminem nie za dwa miesiące
- czy taki rower nada się na pierwsza szosę
- jaki rower dla starego po operacji piwnego brzucha

Co jeszcze dopisać?

#rower #heheszki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jaroslaw_Keller: No druga elektroda widzę. Z wykopem jest ten problem, ze jednak musisz się przekopywać przez czy tag, albo używać google z dopiskiem wykop. Generalnie to jest zmora obecnego internetu, gdzie odeszliśmy od for tematycznych gdzie wszystko było ładnie usystematyzowane.
Gdyby był jakiś poradnik dla początkujących, jak to zostało wcześniej wspomniane, to liczba pytań z pewnością spadłaby drastycznie.
Dlatego reddit > wykop, tam ludzie potrafią zrobić porządne FAQ, a nie
  • Odpowiedz
@pp93: Pisałem wyżej, masz poradnik na #perfumy podpięty do belki tagu i dalej to samo.

Różnica między Redditem a Wykopem jest taka, ze na tym pierwszym taki post na dzień dobry wyleci przez automoderatora, jeśli nie, to wywali go moderator subbreddita. A na wykopie to sam widzisz jak wyglada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jaroslaw_Keller: @wykopyrek:


to zróbcie poradnik dla noworowerzystów i w belke wrzućcie, inaczej takie pytania będą co sezon

@laquilat: nie i to z kilku powodów:
1. Co sezon wychodzą nowe rowery. Czasem nawet dwa modele na sezon.
2. Dostępność, a raczej jej brak. Może w tym roku będzie lepiej, chociaż wątpię. Ludzie mając 2-3 losowe rowery które akurat są dostępne i tak będą pytać co lepsze
  • Odpowiedz
@Jaroslaw_Keller:
-polećcie rower do 1,5k.
uzywany rower z nieuszkodzona rama na popularnym osprzecie (acera, altus), za te cene lepiej nie kupowac nowego. ze wzgledu na podwyzki teraz tanie trekkingi to 2k +

-jaki rower dla różowej damka z koszykiem ale lekka bo różowa 1,50m będzie wnosić na 21
  • Odpowiedz
@wykopyrek:
- jaki MTB/Gravel do okazyjnej jazdy po mieście
jak cie stac to kazdy, do miasta szkoda pieniedzy i opon na mtb i gravela

- jakie najcieńsze opony do MTB, jakie najgrubsze do szosy
takie jakie sie zmieszcza w ramie i
  • Odpowiedz
byłoby kompendium na tagu to nie byłoby bólu dupska o te same pytania dzień w dzień


@RakunG: sraka by była.

problem jest nie tylko w braku odpowiedzi, ale przede wszytskim w uporze pytających, którzy mają jakąś swoją wizję i za nic ich nie przekonasz, że ich wizja jest bez sensu w rzeczywistości.

przyklad z ostatnich dni - ktoś tam chciał kupić jakąś wielką torbę na wycieczki trzygodzinne na szosie czy
  • Odpowiedz
@Jaroslaw_Keller: pytanie typu "jaki rower do 1500 zł" samo w sobie nie jest złe. Złe natomiast jest to, że taki człowiek nie wpisze w google powyższej frazy i nie spróbuje chociaż przez 5 minut poszukać czegoś samodzielnie i zapytać się później "widziałem to, przeczytałem tamto w tym miejscu, ale nadal mam wątpliwość" tylko podchodzi z założeniem, że napisze co chce i wszystko samo się zrobi. Takim ludziom co do zasady
  • Odpowiedz