Wpis z mikrobloga

#keto #dieta
Fajnie mieć znowu 37 lat ( pięć miesięcy temu gdy zaczynałem dietę keto miałem 102 kg i wiek metaboliczny 52 lat, mam 41)

Najbardziej bawi mnie to, że większość ludzi uważa że schudłem dużo więcej ( ͡º ͜ʖ͡º) a druga sprawa to okazuje się że warzyw to jem więcej niż przed keto :)
Pobierz radoskor3 - #keto #dieta 
Fajnie mieć znowu 37 lat ( pięć miesięcy temu gdy zaczynałe...
źródło: comment_1648099070zO6qoyFeSyih2pLiThpn9x.jpg
  • 19
@cacenko waga i analizator składu ciała Tanita

Systematycznie od pięciu miesięcy waże się codziennie i jedną rzecz co mogę powiedzieć to trzeba się ważyć codziennie o tej samej porze nadczo, wtedy nie ma żadnych rozbieżności wszystko działa idealnie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Systematycznie od pięciu miesięcy waże się codziennie i jedną rzecz co mogę powiedzieć to trzeba się ważyć codziennie o tej samej porze nadczo, wtedy nie ma żadnych rozbieżności wszystko działa idealnie...

@radoskor3: dodam, że warto ważyć się nago. Wtedy nie ma żadnych czynników zaklamujacych wynik.
Gratulacje i powodzenia dalej!
@Krzysztof53647: Ja to się dziwię że ludzie tak innym to #keto tak reklamują. Po co? Jak będą chcieli to sami zaczną. Ja w ogóle przestałem o tym gadać znajomym i rodzinie bo cały czas by były jakieś debilne komentarze.
Pszczoły też much nie przekonują że nektar lepszy od gówna nie? xD
Każdy wciąga sobie co tam chce i jest gitara.
@Krzysztof53647
@Cierpienie
Mam bardzo aktywny dzień pracy i po pracy raczej nie leżę także zakładam że można to nazwać aktywnym trybem życia, na siłownię chodziłem kilka lat, ale już jakieś 4 lata mam przerwę....

@Hubby
Masz racje, jak komuś mówiłem że nie jem chleba ryżu i makaronu to na mnie się patrzyli jak na durnia, i odwieczne pytanie to co ty jesz hehe :)

Pierwszym okresie nawet myślałem żeby zastąpić makaron czymś
nawet myślałem żeby zastąpić makaron czymś keto ale w tym momencie nie mam w ogóle na to zachciewajek


@radoskor3: makaron lub "ryż" konjac. Zero kalorii, sporo błonnkia, fajnie przepycha jelitka. Hinduskie curry z tym gównem to popisowe danie, jak dobrze zaczarujesz z mlekiem kokosowym, to jesz to jak normalny obiad, a w składzie tylko tłuszcz i białko.