Wpis z mikrobloga

Otwarte Szkolenie Live: Transakcje w Spring Boot

Poznaj transakcje, rodzaje izolacji i propagacji, oraz jakie problemy one rozwiązują w cyklu tworzenia aplikacji internetowych z wykorzystaniem baz danych!

W trakcie szkolenia Live połączonym z LiveCodingiem:
✅ Poznasz zbiór właściwości ACID i jego rolę przy tworzeniu aplikacji
✅ Opowiem Ci transakcjach oraz poziomach izolacji transakcji
✅ Na przykładach w kodzie pokażę Ci jak zarządzać transakcjami wykorzstując do tego mechanizm propagacji

⏰ Słyszymy się 28 marca o 19:00! Całość szkolenia zajmie nam około 1,5h.
https://live.bykowski.pl

#programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #kariera #springboot #bazydanych
SoftBull - Otwarte Szkolenie Live: Transakcje w Spring Boot 

 Poznaj transakcje, r...
  • 4
  • Odpowiedz
@SoftBull: Jaki jest powód tego, że nie nagrywasz tych swoich szkoleń i nie udostępniasz później jako film do obejrzenia? Myślę, że tworzysz bardzo wartościowe materiały i fajnie by było zajrzeć do nich po jakimś czasie.
  • Odpowiedz
@ArcadiusK: nie wiem czy tutaj powód jest ten sam, ale spotkałem się już z takimi praktykami, miało to na celu zebrać grupę możliwie najwierniejszych klientów, którzy z większym prawdopodobieństwem kupią płatne materiały. Czyli zbieranie klientów na jakość, a nie ilość.

Jeśli film masz tylko na żywo i nie ma możliwości go obejrzeć ponownie, to tworzy to takie złudzenie, że jest to jakiś elitarny materiał tylko dla wybranych i jednocześnie w zasadzie
  • Odpowiedz
@ArcadiusK: Dziękuje za tak miłą opinię! Aktualnie pracuję nad tym jak udostępniać materiały. Jak widzisz jest nowa strona z wydarzeniami, więc do wszystkiego dojdziemy z czasem :)
  • Odpowiedz
@ArcadiusK: IMO te live'y to najgorsza opcja z możliwych, OP praktycznie w ogóle nie przygotowuje się do materiałów, popełnia często błędy przez co 5 min live traci na w ogóle ogarnięcie czemu nie działa, a powinno. I najczęściej są to juniorskie błędy. Już nie wspominam o wartości merytorycznej i o tym, że pewne dobre praktyki zaleca, przy czym na live nie trzyma się praktycznie żadnej, a czasem i się zdarzy jakiś
  • Odpowiedz