Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki potrzebuję waszej opinii bo biję się z myślami od kilku dni.
Ostatnio po imprezie z dużą ilością alkoholu wylądowałem z #rozowypasek w łóżku. Problem polega na tym, że jestem aktualnie w związku i ta dziewczyna z imprezy to wiedziała i nie miała żadnych oporów. Jeszcze po wszystkim jak zapytałem się czy to powtórzymy kiedyś, to ochoczo przytaknęła. Jednak na drugi dzień napisała, że ma wyrzuty sumienia i nie powinniśmy tego robić i że już nic więcej nie będzie. Mimo to rozmowa dalej klei się i nawet potrafi sama zagadywać i widzę że wykazuje zainteresowanie moją osobą. Pytanie brzmi jak i czy w ogóle jest szansa namówić ją na dłuższy romans czy to raczej sprawa przegrana i lepiej odpuścić?

Wszystkim hejterom i umoralniaczom z góry dziękuję (zgadza się, jestem zdemoralizowany totalnie)

#seks #zwiazki #niebieskipasek #ruchanie #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623a4beb2291e1f02584b313
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: jeden z bardziej znanych "paradoksów"(patrząc jako facet) - laski jarają się wyrywaniem zajętych facetów, bo w ich oczach są od razu bardziej atrakcyjni. Jeśli tak sam typ byłby wolny, automatycznie w jej oczach jest mniej atrakcyjny. Stare, jak świat.
Jak się Tobą jara, to bierz, co się zastanawiać. Zdradziłeś swoją obecną - słabo ale stało się. Jak różowe tak robią i będąc z kimś skaczą po innych i znajdą na