Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, siedzę aktualnie na Sorze, siedzimy z bratem i małżonką tu już 4 godzine. Czuje że zaraz z bólu nie wytrzymam. Jestem zawodnikiem (a raczej byłem przed kontuzją) rugby w lokalnej okręgówce. W wyniku zderzenia z drugim zawodnikiem doznałem wstrząśnienia mózgu i uszkodziłem rdzeń kręgowy. Przeszedłem 3 operacji i obecnie jestem we współpracy z fizjoterapeutą aby wrócić do normalnego poruszania się. Obecnie jeszcze jestem na wózku. Po operacji dostałrm rpw i przepisano mi Oxycontin 40mg dobowo i do tego tramal. Problem w tym że były dni że brałem dodatkowe dawki by robić większe i szybsze postępy w regeneracji, w rezultacie zacząłem korzystać z prywatnego psychoatry który mi to przepisywał. Nie uprzedzając mnie wcześniej udał się na urlop. Obecnie jestem bez oxy, ból jest tak ogromny że odrazu pojechaliśmy na sor. Wszystkie łóżka zapełnione ukraińcami i covidowcami. Siedzimy tutaj kolejne godziny. RPW zostało u mojego psychiatry, tutaj mogę dostać jedynie relanium które brzydko mówiąc gówno mi daje bo ból nie daje zasnąć. Obdzwoniliśmy psychoatrów, każdy chce RPW. Wiem napewno że siedzi tu ktoś, jakiś lekarz który jest dobrym człowiekiem i mi pomoże. Byliśmy na przychodni leczenia bólu, zamknięte. Ból mnie rozrywa na strzępy. Proszę o pomoc, są jeszcze apteki całodobowe w których jedyna nadzieja. Jak doreta przestanie działać to chyba zejde. Proszę Cie mirku który to czytasz, być może już jest kolejny dzień a ja dalej zwijam się z bólu, pomóż mi. W razie czego dam małżonka lub brata do telefonu bo jesteśmy we trójke na poczekalni, On aktualnie pojechał na dworzec, spróbować to ogarnąć na czarno. Czuje że umieram. Ordynator powiedział że mam wytrzymać do 10, pielęgniarki latają w te i we wte, słysze tylko ukraiński język, mieszkam przy granicy. Pomocy. Jedyne co posiadam to zdjęcia prześwietleń kręgosłupa i mózgu.
#leki #medycyna #pomoc #pytanie #bol #szpital #sor #psychiatra #lekarz #kregoslup #smierc #chcezyc #strach

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #623a450c2291e1f02584b2c1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 1