Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale sobie czeleń znalazłem. Nigdy nie przeszedłem G3 ze względu na miałka fabułę, a raczej jej brak co wiąże się z brakiem motywacji do posuwania akcji do przodu.

No więc wymyśliłem sobie, że spróbuję przejść G3 unikając questów i zabijając wszystkich orków jakich znajdę po drodze. Celowo gram na zbugowanej podstawce bez community patch, bo orki można tam zabijać spamują LPM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początek zwrot w prawo przy wyjściu z pierwszej mieściny i atak na obóz orków przy stolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic3 #gothic
Paczekwmasle - Ale sobie czeleń znalazłem. Nigdy nie przeszedłem G3 ze względu na mia...

źródło: comment_1647963241yugm83FokEHK47R6wi0NTu.jpg

Pobierz
  • 13
@bary94pl: Chętnie bym sobie w taką wersje pograł. Na steamie jak odpaliłem czystego G3 bez Community Patcha to w Ardei nie mogłem używać myszki, obracać się (żaden pad nie był podłączony ani nic). Po zainstalowaniu CP od razu działało wszystko. Pamiętam na bardzo starym PC grałem chyba na piracie i działało.
@Tami: To samo, mimo tego że mam wersję z płyty kupowaną w 2007 roku, próbowałem uruchomić, ale nie da się grać bez spatchowania bo w ogóle nie działa nawet klawiatura i nie dało się sterować postacią.
@Paczek_w_masle jutro sprawdze. Ile razy jest jakiś problem z dzialaniem czy odpaleniem jakiejkolwiek gry to jedynie tryb zgodności czasem pomaga, a odpalanie jako admin mi nigdy nie pomoglo. A to zwykle pierwsza rada internautow. Jak wygląda stabilność gry bez patcha? Jedyne co pamiętam to był chyba inny koszt reputacji i złota na pancerze. I chyba zbroja paladyna bez patcha jakoś tak lepiej wyglądała.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tami: ciężko powiedzieć, bo dość krótko gram. Jak dotąd najbardziej drażni mnie freeze przy szybkim obrocie o 180, czyli za każdym razem jak chcesz uciec. Poza tym jakoś działa.

Nie mogę się doczekać szukania pucharów. Jestem niemal pewien że któryś się zbuguje xd
@Tami: miałem zabijać orki a wyszło jak zwykle xD

Jak dotąd tylko jeden niezbyt znaczący quest się zbugował. Narzędzie zjedzone przez potwory w Silden. Tylko jedno znalazłem. Drugiego nie ma tam gdzie powinno być.

Ogólnie polecam wersję ze steam. To jakaś wersja 1.6 czy coś takiego, nie Community Patch 1.75. Nie ma już Comic Sans jako głównej czcionki xD Do tego widescreen normalnie działa. Gra jest prześliczna na max detalach. Niestety
@Paczek_w_masle: Trochę późno ale niestety u mnie nie działa. Zainstalowałem bez patcha 1.75, i nie mogę ani myszką się ruszać, ani klawiatura nie działa (sterowanie, statystyki itd.) jedynie ESC mogę do menu wejść. Ale faktycznie kolorystyka jakaś taka ładniejsza niż z patchem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tami: no to współczuję. Mam wrażenie że ta wersja że steam to najlepsza wersja. Gra się bardzo dobrze. Jedyny bug okazał się dobrze ukrytym potworkiem, więc nie mam nic do zarzucenia jak na razie.