Wpis z mikrobloga

Pewnie już było ale jeżeli nie to zwróćcie uwagę, że Szarl nie wrzuca ósemki na prostej, żeby Max mógł/musiał wyprzedzić właśnie w pierwszym zakręcie, co dawało możliwość kontrataku w czwórce. Max chyba mówił, że nie był by w stanie atakować w tamtym miejscu bo miał za słabą trakcję przy wyjściu z zakrętu.

Jak to było? Niedoświadczony, zbyt emocjonalny, nie ma szans z Maxem?

#f1
snieznykoczkodan - Pewnie już było ale jeżeli nie to zwróćcie uwagę, że Szarl nie wrz...
  • 15
@snieznykoczkodan: przy trzeciej próbie kiedy Max zblokował koło widać było, że intencjonalnie, w sposób oczywisty pozwala się wyprzedzić w pierwszym zakręcie. Sprytnie to rozgrywał, ciekawe jakby to wyglądało dalej gdyby RedBull w tym wyścigu był dogadany w 100% z samochodem. To nam pokażą kolejne Grand Prix.

A no i nie satysfakcjonuje mnie Sainz. Ja chcę zobaczyć jak rzuca wyzwanie Leclercowi.
przy trzeciej próbie kiedy Max zblokował koło widać było, że intencjonalnie, w sposób oczywisty pozwala się wyprzedzić w pierwszym zakręcie. Sprytnie to rozgrywał, ciekawe jakby to wyglądało dalej gdyby RedBull w tym wyścigu był dogadany w 100% z samochodem. To nam pokażą kolejne Grand Prix.

A no i nie satysfakcjonuje mnie Sainz. Ja chcę zobaczyć jak rzuca wyzwanie Leclercowi.


@klepacz: no, każdy kolejny raz był coraz bardziej oczywisty i coraz lepiej
@Janelborodo123: @snieznykoczkodan: Jeden wyścig jeszcze jaskółki nie czyni. Prerez też potrafił mieć tego typu przebłyski. Leclerc wygrałby tak czy siak, bo Red Bullom padł silnik. Przypominam, że wciąż mimo wszystko w poprzednich sezonach robił mnóstwo strat dla zespołu. Pojawi się presja, to szybko odbije się na nim czkawką. Następne GP w Jeddah mam dużą dozę pewności że skończy na ścianie przynajmniej raz w czasie weekendu. Mam nadzieje, że wczorajsze ekscesy
@jedlin12: Chyba zapomniałeś że VER ma 3 sezony więcej w F1, a jego pierwszy sezon w Toro Rosso to były wieczne rozwałki na wzór Kvyata. LEC po pierwszym sezonie w Sauberze dostał od Ferrari jeden z najdłuższych kontraktów w historii F1. LEC wygrywał wszystko w czym startował przed F1. Trzeba chyba oglądać F1 od poprzedniego sezonu żeby twierdzić że VER jest od niego ewidentnie lepszym kierowcą. A porównywanie do Pereza to
Mirkosoft - @jedlin12: Chyba zapomniałeś że VER ma 3 sezony więcej w F1, a jego pierw...