Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yupitr: Nie dostanie. Audytorzy nie mają podstawy a tylko i wyłącznie marżę

@Atalluss: kolego, ale ty wiesz, że audytor i sprzedawca to inne osoby, co nie? Audytor jedzie na miejsce i pobiera informacje na temat nieruchomości, ocenia możliwości, a potem przygotowywana jest oferta dopiero. Handlowcy często nie mają pojęcia o aspektach technicznych
  • Odpowiedz
@hadrian3: ale tu mozesz ustawic tak ze nawet do ciebie proba polaczenia nie dotrze, nikt cie nie obudzi telefonem bo z biegu spam zostanie zablokowany
  • Odpowiedz
@Mr_Sawyer: jak kiedyś zadzwonili do mnie skądś tam to powiedziałem, że pan derincon nie żyje i proszę nie dzwnić, bo to przykra sprawa itd. no i jakos spokój mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Glar: Na grzyba mi dodatkowa apka, telefon większość tego spamu wykrywa sam. Wszędzie mam zgody marketingowe odwołane, jak dzwonią to na podstawie jakichś starych baz. Nieznanych i tak z reguły nie odbieram, a jak czasem odbieram to p----------m bota i się rozłączam.
  • Odpowiedz
@demonox: Do ojca tak wydzwaniali, ale jak się zaczął pytać czy za darmo postawią kilka takich paneli, to się sami rozłączali i przestali wydzwaniać ;)
  • Odpowiedz
@yupitr nie, jak jedziesz do klienta robisz audyt i od razu nakrecasz na spisanie umowy. Klient ma 14 dni na odstąpienie. Ale często też idzie przez kredyt i finalizacja jest robiona już na pierwszym spotkaniu
  • Odpowiedz