Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
w dupie mam czas i pracę takiej firmy, i to obojętnie czy ktoś jest robotnikiem czy szefem. Człowiek z godnością nie pracowałby w takim szmelcu.
  • Odpowiedz
@Shatter: Nie ma czegoś takiego jak "audytor" który przyjedzie i Ci sprawdzi dom, czy nadaje się do montażu pv. On przyjeżdża z zamiarem sprzedaży, często nie odróżniając instalacji jedno od trójfazowej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: Pamiętam jak przyjeżdżali turyści do Szklarskiej i często pytali jak dojsc tu i tam, nie było tak telefonów i GPS. Byli szczęśliwcy co dostali dobre instrukcje, ale jeśli ktoś z jakiegoś powodu nam nie pasował to mówiliśmy że "za lotniskiem w prawo", chciałbym teraz wiedzieć gdzie ci biedni ludzie podochodzili XD Piękne czasy
  • Odpowiedz
@demonox: @Bos1san: i reszta dzbanow
Wyraziliscie zgodę marketingowa żeby zaoszczędzić 2 zł na rachunku za telefon albo dostać coś za darmo
Teraz dziwicie się jak wasze dane sprzedawane są dalej. Za wasze 2 zł oszczędności.
Zamiast skorzystać z prawa do bycia zapomnianym r------------e dzień ludziom takim jak wy którzy próbują zarobić na chleb. Brawo, wy mistrzowie przebiegłości
  • Odpowiedz
@blaszczu: Nie jestem twoim ojcem, żebyś mnie od dzbana wyzywał. Jak mówię, że nie jestem zainteresowany to nie jestem, i jak wydzwaniają Ci sami po 3 dniach, to niech sobie jeżdżą. Widzę d--a piecze, wystawił cię (specjalnie z małej) ktoś tak? To nie dzwoń w niedzielę o 7 rano.
  • Odpowiedz
@Bos1san: a to według ciebie ta sama dzwoni osoba i jeździ do klientów? XD nie wpadniesz na to że może być kilka firm które w ten sposób pozyskują klientów i nie zawsze rozmawiasz z botem? W------j się dalej na ciągłe telefony i wystawiaj normalnych, chcących uczciwie pracować handlowców zamiast wycofać zgodę marketingowa xD bo to przecież prostsze i jeszcze w internecie można się pochwalić, że jest się debilem
  • Odpowiedz
Serdeczne pozdrowienia dla fachowca, który jest dziś umówiony na przymiarkę paneli z Karolem Wojtyłą na obrzeżach miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@demonox: zniszczę wasze marzenia, ale oni i tak nie przyjeżdżają, nawet jakbyś podał prawdziwe dane i faktycznie był zainteresowany
  • Odpowiedz
@kerdian: > są aplikacje na telefon, które sprawdzają każdy dzwoniący numer w internecie i jeżeli jest oznaczony jako spamer itp to automatycznie ignoruje połączenie
U mnie w jakiejś apce śmieszek wrzucił numer medicover i się do mnie lekarz nie mógł dodzwonić, a tych od foto i tak cweli nie blokowało, bo co chwila inny numer tarabanił.
  • Odpowiedz
c--j mnie to boli, od przeszło roku wydzwaniają do mnie kiedy jestem w robocie i probuje zarobić na chleb


@demonox: Już nie rób z siebie takiego biednego. Na chleb to pewnie zarabiasz w pierwsze 15 minut pracy. Resztę dnia pracujesz na nowego smartphona, ratę za swój apartament i paliwo do swojego BMW. Już ja was znam.
  • Odpowiedz
@kodecss:
To NIE jest marnowanie czasu, tylko takimi akcjami mozna ich oduczyc dzwonienia po ludziach bez możliwości wypisania sie z bazy. Tak kazdy powinien robic!
  • Odpowiedz
@demonox: Ja dziś miałem coś nowego - tablet za darmo! Oczywiście ciągle mi się pyta bot, czy jestem z pomorskiego i jak mówię, że nie, to jest zadowolony, że mogę dostać tablet za darmo.
  • Odpowiedz
@Matysiu: Niestety przedłużyło mi się spotkanie w pracy, a że telefon w trybie 'nie przeszkadzać' to nawet nie pokazało mi się połączenie, ale dzwonił 2 razy, raz 16:04 i drugi raz 40 minut później, więc mam nadzieję że chłopek sobie postał w szczerym polu xD

  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski: Nigdy nie proszą o jakieś dane uwierzytelniające. \

Ostatnio nieźle w-------m babę, która miała dla mnie NIE JEDEN A DWA LAPTOPY POLSKIEGO PRODUCENTA (XDDDD). Spytała z kim przyjdę, a że przedstawiłem się jako Karol Wojtyła, to powiedziałem, że z moim życiowym partnerem - Stanisławem Dziwiszem. A ta do mnie że nie mogę, że muszę być z kobietą. Ja na to, że przecież jestem homoseksualistą i chcę ze Stanisławem. Baba
  • Odpowiedz