Wpis z mikrobloga

@demonox: Fascynujące jak gówniane jest prawo w Polsce. W Niemczech podaje swój numer wszędzie, nikt do mnie nie wydzwania. Z telefonem i kartami dual-sim musialem zainstalować apkę w telefonie do blokowania marketingowego spamu, bo nie dało się żyć - telefony na polski numer od poniedziałku do niedzieli o każdej porze dnia i wieczoru.
  • Odpowiedz
@demonox btw. to co oni robią jest nielegalne. Nie można dzwonić do kogoś z ofertą jeżeli nie wyraziliście zgód marketingowych. Także dobrze zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@demonox: Wystawiałeś kiedyś coś na OLX z tym numerem telefonu? Znajoma pracowała w tym bagnie i mówiła że często telefony z ogłoszeń brali
  • Odpowiedz
Ja wiem, że to jest #!$%@? co oni robią itp.

Ale marnowanie komuś dnia, człowiekowi który chce zarobić na chleb to totalna żenada.


@kodecss: ten człowiek na pewno wie, w jaki sposób są pozyskiwane dane do tych telefonów (zwykle bazy danych z wycieków albo po prostu kradzione) i jak ludzie są dręczeni po 5 razy dziennie przez Klarę Sobieraj.
  • Odpowiedz
@demonox tydzień temu zrobiłem to samo. Będą dzwonić że jest już kobita na miejscu, ale coś się z adresem nie zgadza. Twoja decyzja czy dalej będziesz ich wkręcał. Ja sobie darowałem i powiedziałem im co o nich myślę i że z każdym kolejnym telefonem będę robić ich w wała. Babka przyjęła do wiadomości i się rozłączyliśmy. Na następny dzień miałem kolejny telefon czy jestem nadal zainteresowany auditem. Powiedziałem oczywiście że tak. Od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kodecss: niech pójdzie do prscy do normalnej firmy, a nie do kogoś, kto korzysta z zafejstrowanych na Ukrainie botów dzwoniących do ludzi na podstawie kradzionych baz danych, w dodatku źle dobranych, bo do mnie dzwonią z pytaniem o to, czy mieszkam w powiecie po drugiej stronie Polski XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@demonox: Będą potem znowu dzwonić, bo w systemie im się pojawi, że byłeś umówiony. Przygotuj jakąś wkrętę już. Coś jak np. "zawody wyciągania #!$%@? z wody" albo podaj się za biuro poselskie Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzwonią wtedy faktycznie ludzie, a jak sobie zrobisz dobrze jaja, to już nie będzie ani jednego telefonu. Mnie zbanowali w bazie jakieś 2 tygodnie temu XD

@stooley32: a ja
  • Odpowiedz
podaj się za biuro poselskie Korwina


@stooley32: to jest tak genialne że gdyby każdy podawał addressy biur lub domowe polityków to ten problem przestałby istnieć w 3tygodnie bo decyzyjni by te firmy zaorali
  • Odpowiedz
@Shatter: Mieszka Pan w powiecie Wadowicki m ?
- Nie
A jakim?
- Kartuskim
To dobrze się składa bo to jest też oferta dla mieszkańców tego powiatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz