Wpis z mikrobloga

@Taynil: Cóż, Ukraińcy zagłosowali jednak za uznaniem 2022 jako rok Bandery ¯\_(ツ)_/¯
@trumnaiurna: Broń boże, po prostu miejmy to na uwadze że jest tam pełno osób gloryfikujących Bandere. Pomagać trzeba zawsze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Conscribo: ty czytasz, co wklejasz w ogóle? To że sobie lokalne władze coś takiego ogłosiły nie oznacza, że to obowiązuje w całej Ukrainie.

Centralnie mógłby być problem, bo jak pokazywały badania połowa Ukraińców nawet nie wie kim był Bandera, a popiera jego zbrodnie kilka procent fanatyków. Tak jakbyś na podstawie Korwina robił sobie obraz przeciętnego Polaka.
  • Odpowiedz
Cóż, Ukraińcy zagłosowali jednak za uznaniem 2022 jako rok Bandery ¯_(ツ)_/¯


@Conscribo: byłem kilka lat temu we Lwowie, moim przewodnikiem był nauczyciel historii (również w polskiej szkole), więc dyskusja nie mogła nie zahaczyć o stosunek Ukraińców do Wołynia i UPA. Powiedział mi, że młodzież uczy się o UPA i Banderze, jako o bohaterach walczących z Rosjanami, nie skupiając się na walce z Polakami, czy ich współpracy z Niemcami. Dlatego młodych
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: xDD Każdy kto nie zgadza się z waszą narracją jest od razu moskiewskim szpiegiem, onucą, trollem xDD Smutne musi być wasze życie i pełne strachu, że widzicie wszędzie jakiś spisek. Ja Cie na czarno nie dodam, bo nawet takie osoby jak ty pozwalam na swobodne egzystowanie
  • Odpowiedz
@pomarancza3000: Jakbyś napisał to bez obrażania, to dalej by komentarz wisiał, ale jak słoma z butów Ci wystaje i nie potrafisz się zachowywać to pretensje możesz mieć jedynie do siebie.

  • Odpowiedz