Wpis z mikrobloga

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: topinambur firmy Niezłe Ziółko. W Świecie 4 Łap nie ma, za to są pozostałe zioła, których potrzebuję. W Zooplus jest, ale nie ma reszty ziół. Płacenie za wysyłkę 16 zł, gdy paczka topinamburu kosztuje 5-6 zł mija się z celem. Ktoś, coś, gdzieś? Sklep stacjonarny w Krakowie jakiś lub jakiś netowy, o którym nie wiem? #kasikpyta #zwierzaczki #kroliki #szynszyle #koszatniczki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie: topinambur firmy Niezłe Ziółko. W Świecie 4 Łap nie ma, za to są pozostałe zioła, których potrzebuję.


@kasiknocheinmal: Jak to pierwszy raz przeczytałem to się zacząłem zastanawiać nad tym, czy przypadkiem mnie nie w------o do innego uniwersum.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: Muszę zrobić jakiś ranking najgłupszych tekstów w mojej rodzinie. Na razie na szczycie są 2 ciocie, a dziadek dostaje nagrodę za całokształt. Na technice się on zna, ale jakby wprowadzić w życie jego poglądy polityczne i gospodarcze to mielibyśmy tutaj niezły b----l, przy którym obecna ekipa wymięka.
  • Odpowiedz