Wpis z mikrobloga

Jakie macie sprzęty #apple i czy planujecie wymianę? Bo inflacja jest i w ogóle i się zastanawiam czy bohatersko nie ratować kasy poprzez wydanie jej, ale szczerze nie wiem czy warto, mam #iphone XR, #macbook Air 2017 i #applewatch 4 ale żadna z tych rzeczy w sumie nie kwalifikuje się aktualnie do sensownej wymiany, mimo że to już nie są najnowsze modele. Ciekaw jestem co wy macie i czy planujecie coś wymieniać w najbliższym czasie
  • 10
@Matrem: Jak potrzebujesz to wymieniaj i tyle , ale ratowanie hajsu przed inflacja tylko by kupować nowszy sprzęt to moim zdaniem nie najlepszy sposób ¯_(ツ)_/¯ z drugiej strony popadać w depresje bo inflacja #!$%@? to można ześwirować , a na bank będzie #!$%@? przez najbliższe 2/3 lata w tym kartonowym kraju
@Matrem: Aira 2017 masz z retina czy bez ?
Miałem spory nadmiar gotówki i tez zmieniłem teraz sprzęt :)
Macbooka Air 2017 bez retiny ( srebrne duże ramki) na Macbooka Pro z M1
IPhone X- na Iphone 13 Pro Max
Apple Watch S2- Apple Watch SE
Kupiłem jeszcze Imaca 24” M1 i IPada Pro 12.9 z M1 :)
Nie żałuje bo sprzęt będzie znowu na długie lata
@Matrem: podobnie jak przedmówcy rekomenduję zmianę Aira na wersję z M1. Świetny ekran, wysoka wydajność, godziny na baterii wręcz szalone. iPhone to już kwestia gustu w sumie, ja wymieniłbym XRa na 13 Pro i miał święty spokój na kilka lat, ale to już od twoich potrzeb zależy.
@Matrem: Macbook Pro z 2019, iPad z 2019 lub 2020 (nie pamiętam), iphone 13 mini 256gb(ten nowy zielony) i apple watch 7 (też zielony) 45mm z lte.
W sumie nie planuje nic wymieniać przez jakiś czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)