Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: Z jednym mają te upadłe kobiety racje. Nie powinno się o to bab pytać bo i tak skłamią. Trzeba patrzeć na ich zachowanie i udawać przy nich, że się nie daje o to #!$%@?. Wtedy same będą się powoli wygadywać i będzie wiadomo czy są tylko kolejnym workiem na spermę, a nie materiałem na żonę. Znam laske co przy tym pytaniu zawsze mówi 3, a prawdziwa liczba to ponad 300
@Towarzysz_Blackpill: @Barbatos96: @Speechless: @77023: @Towarzysz_Blackpill:

Zgodnie z teorią blackpilloską takie przebiegi u kobiet są nierealne. Może są możliwe w jakimś Nowym Jorku czy w LA gdzie żyje setki chadów. Jak sobie wyobrażasz, że kobiety nabijają taki licznik jeżeli hipergamia nakłada na nie ograniczenia?

Takie liczniki mogą mieć faceci z top 10%. Kobieta naturalnie będzie miała licznik mniejszy od Chada, bo jej pula ogranicza się do najlepszych samców
Quzin - @TowarzyszBlackpill: @Barbatos96: @Speechless: @77023: @TowarzyszBlackpill: 
...

źródło: comment_1647788661o4BbuevkMQwp8fzbpu9W1t.jpg

Pobierz
@Quzin: Śmiechłem. Nie wiem skąd pomysł, że to jest "niemożliwe" :D To jest jak najbardziej możliwe, jeśli tylko nie żyjesz na jakiejś wiosce a w dużym mieście!

Może przykład anegdotyczny. Miałem znajomego (nie mogę go nazwać nawet "kolegą", raczej "kolegą kolegi"), który miał ponad 1,90 wzrostu i stał na bramkach w klubach w jednym z większych i bogatszych miast zachodniej Europy. Miał grupę kolegów, wszyscy tacy sami jak on. Nie było