Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: Z jednym mają te upadłe kobiety racje. Nie powinno się o to bab pytać bo i tak skłamią. Trzeba patrzeć na ich zachowanie i udawać przy nich, że się nie daje o to #!$%@?. Wtedy same będą się powoli wygadywać i będzie wiadomo czy są tylko kolejnym workiem na spermę, a nie materiałem na żonę. Znam laske co przy tym pytaniu zawsze mówi 3, a prawdziwa liczba to ponad
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Blackpill: @Barbatos96: @Speechless: @77023: @Towarzysz_Blackpill:

Zgodnie z teorią blackpilloską takie przebiegi u kobiet są nierealne. Może są możliwe w jakimś Nowym Jorku czy w LA gdzie żyje setki chadów. Jak sobie wyobrażasz, że kobiety nabijają taki licznik jeżeli hipergamia nakłada na nie ograniczenia?

Takie liczniki mogą mieć faceci z top 10%. Kobieta naturalnie będzie miała licznik mniejszy od Chada, bo jej
Quzin - @TowarzyszBlackpill: @Barbatos96: @Speechless: @77023: @TowarzyszBlackpill: 
...

źródło: comment_1647788661o4BbuevkMQwp8fzbpu9W1t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Barbatos96: no zgodnie z teorią blackpilla jeżeli kobieta ma licznik 100+ to Chad ma licznik 1000+. Matematykę pozostawiam wam. Więc albo hipergamia albo duże liczniki u Julek.
  • Odpowiedz
@Quzin: ale jak ty sobie wyobrażasz hipergamie? Że jest jakiś obiektywny licznik potencjału faceta xd? Jak laska ma ochotę na bolca i instaluje tindera wieczorem to hipergamia działa raczej tak że wyrucha tego weekendu najlepszego jaki się tam trafi jej w parach, a nie ze jednego z top 10% w mieście
  • Odpowiedz
@Quzin: Śmiechłem. Nie wiem skąd pomysł, że to jest "niemożliwe" :D To jest jak najbardziej możliwe, jeśli tylko nie żyjesz na jakiejś wiosce a w dużym mieście!

Może przykład anegdotyczny. Miałem znajomego (nie mogę go nazwać nawet "kolegą", raczej "kolegą kolegi"), który miał ponad 1,90 wzrostu i stał na bramkach w klubach w jednym z większych i bogatszych miast zachodniej Europy. Miał grupę kolegów, wszyscy tacy sami jak on. Nie było weekendu, żeby nie wyruchał jakiejś laski, czasami dwóch, ewentualnie pięciu.

Jeden raz zabrali mnie ze sobą, i rzeczywiście - po prostu podchodzili do dziewczyn, zagadywali i to wszystko. I działało. Oczywiście to nie jest tak że każda się na nich rzucała i że "mogli mieć każdą", ale jakbyś kurde widział jak laski na nich reagowały, jak się kleiły, jak ich podrywały
  • Odpowiedz
@greenbong: czyli ma jeszcze mniejszy potencjał zwiększania liczby partnerów. Bo liczba użytkowników tindera jest skończona. Coś te wasze teorię są na glinianych nogach. Widać że w technikum to z matmy was facetka nie chciała do matury dopuścić
  • Odpowiedz
@towfik1234: ok, czyli potwierdzasz moją tezę że taki Chad rucha więcej niż przeciętna Julka. Biorąc zasadę pareto to on rucha 5 razy więcej niż Julka. Więc przy BC 100 u kobiety on ma BC 500.
  • Odpowiedz