Wpis z mikrobloga

Kupiłem ten #majonez #kielecki i ja nie wiem jak wy to możecie jeść, sam ocet... #winiary czy #pudliszki są o wiele lepsze, podkreślają smak potrawy a nie go zabijają.

No chyba, że tak słabe żarcie sobie robicie że musicie spalić smak octem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #jedzenie #jedzzwykopem #ukraina #rosja #wojna
jaHejter - Kupiłem ten #majonez #Kielecki i ja nie wiem jak wy to możecie jeść, sam o...

źródło: comment_1647773186Nyz8efhpFEbcWFGMa8yGEE.jpg

Pobierz
  • 27
e385


@jaHejter:

Sól wapniowo-disodowa (EDTA) to substancja chelatująca metale. Właściwość tę wykorzystuje się w produkcji tkanin, papieru oraz w wielu zastosowaniach specjalistycznych. EDTA jest także dodatkiem do żywności o symbolu E385. Pełni rolę przeciwutleniacza i sekwestrantu. Najczęściej znajduje się w majonezach.


smacznego i nie wierze w to , ze jest to BEZPIECZNE na pewno ma to wpływ na zdrowie.
@OCIEBATON: po cholerę dodawać kwas cytrynowy + ocet? a wystarczy jeden z tych 2 składników (sok cytrynowy lepszy) sam skład tego winiary jest beznadziejny i nie ma on smaku prawdziwego majonezu. Z tym E385 nie #!$%@? bo taka prawda na pewno ma wpływ na zdrowie. Własny majonez i tak jest o niebo lepszy wiec polecam jest łatwy do zrobienia i smak jest inny niz to coś w tych sloikach.
@Usunelem_Konto: Kielecki ma sfałszowany skład. Sprawdź gdzie w składzie Kieleckiego jest ocet (poza składem musztardy)... nie ma. Trzeba mieć niesprawne kubki smakowe, żeby stwierdzić, że go tam nie ma. Tak samo nie ma tam chemii ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ochar: Skład: olej rzepakowy rafinowany, musztarda (woda, ocet, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), woda, żółtka jaj kurzych (7,0%). Bez substancji konserwujących.