Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1173
Rosja ma Putina.
Polska ma Kaczyńskiego.

Czemu Putin najechał Ukrainę? Bo mógł. Jedyną siłą zdolną do powstrzymania jego decyzji, były siły wewnętrzne.
Normy prawne, które by go wiązały przed nielegalną wojną.
Wolne media, które by pokazywały drugą stronę, a nie tylko rządowy przekaz piorący mózgi Rosjan.
Silna i patrząca mu na ręce opozycja, który by mu odebrała władzę w wolnych i uczciwych wyborach.
Wreszcie niezależne sądy, które by mu uniemożliwiły sprawowanie władzy już dawno temu.

Sprawowanie takiej samej, nieograniczonej władzy jest marzeniem Kaczyńskiego i przebiera on swoimi małymi nóżkami od 2015 roku żeby do niej doprowadzić.
Niezależnie od tego ile razy #tvpis pokaże w swojej propagandówce Tuska nieklaszczącego razem z Putinem Lechowi Kaczyńskiemu, to nie zmieni tego że "Emerytowany zbawca narodu" ma niepokojąco dużo wspólnego z niebezpiecznym dyktatorem z Mokswy.

#bekazpisu #rosja #ukraina #polityka
Pobierz Jabby - Rosja ma Putina. 
Polska ma Kaczyńskiego. 

Czemu Putin najechał Ukrainę? Bo ...
źródło: comment_16477581770CzWTO3GnHb0YFXg4c8frR.jpg
  • 55
@Syn_Tracza: Cholera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To po #!$%@? ja oglądam godzinnej wywiady z politykami PO doszukując sie ziarenka nadziei na zmiany

Jak przyjdzie ci taki tuman i powie ze sobie to uroiłeś.

Ej specu od propagandowej telewizji. O której i na jakim programie leci ta propaganda bo chyba mam schizofrenie i zapomniałem xd
@Jabby ah te biedne prześladowane bezstronne "wolne media" które muszą obchodzić polskie prawo i które prawie nigdy nie zapraszają nikogo z poza swojej bandy