Wpis z mikrobloga

@hashus: no powiem Ci tak że miałem laske i widzę że nie potrafiłem postawić granicy pomiędzy tym co ja chce a co ona chce xD skończyło się zerwaniem z mojej strony xD plus terapią u psycho bo nie dałem sobie z tym rady(zakładałem że każdemu w związku zależy na tym żeby ogólne zadowolenie było maksymalne ale okazało się że to założenie było tylko z mojej strony xD)
@hashus: ++ też mam wnioski że część rzeczy była po stronie eks ale gdybym na to nie pozwalał to byłoby ok, ale pozwalałem bo mam taki charatker xD i #!$%@? trzeba to zaakceptować i starać się być lepszym dla kogoś innego
@Kubeczekgoracejwody: zgadzam się ale zauważ że tutaj rozchodzi się każdemy z #przegryw że baby dają dupy ale #!$%@? jakbym miał okazje to bym ruchał i to samo robią laski, ale gościom to przeszkadza bo sobie upatrzyli że będą mieć dziewice XDDD i to serio się nadaje na konsultacje u psychologa bo #!$%@?ą sobie życie xD
@xr38: ziomuś to nie jest tak że polka nie chce, jak jedyne co umiesz to grać w gry i narzekać na siebie to żadna by Cię nie chciała XD czy Ty byś chciał laske co ogląda tylko dlaczego ja i narzeka na to jak wygląda? a to jest to samo co większość ludzi tutaj oferuje xD
@mg_93: no ale to ty zakładasz od razu, że jedyne co potrafię to grać w gry i narzekać na siebie. wypierasz z siebie, że można być przeciętnym lub nawet powyżej przeciętnej w tym co się robi i co się lubi, a i tak nie mieć nigdy kontaktu z dziewczyną z powodu np. wyglądu i nie chodzi o otyłość. zresztą myślisz, że wszyscy, którzy mają dziewczynę są ponadprzeciętni w swoich zainteresowaniach albo
@Kubeczekgoracejwody: lol to była taka jedna z tindera a ile bylo takich z poza tiindera ( ͡° ͜ʖ ͡°) to wszystko siedzi w waszych głowach(tak ruchałem i z perspektywy związku są rzeczy ważniesze xD) a co do problemów to jak ktoś jest takim prawdziwym przegrywem to brałby co popadnie a tu masz takich koneserów że jrpdl a może powiem to tylko z swojego doświadczenia to wygląd jest
@xr38: nie, nie uważam tak, po prostu szybciej znaleźli kobiete, to że ty masz z tym problem(tak samo jak ja bo jestem rocznik 93) to po prostu zbieg różnych przyczyn(wychowania, samooceny, braku kontaktów z równieśniakmi) ale to wszystko jesteś w stanie nadrobić
Tylko dla większości ludzi tutaj najprościej jest narzekać, i nic z tym nie robić, mieszkasz na wsi to odkłkadaj hajs i jedz do miasta lub zagranice bo tam masz