Wpis z mikrobloga

Ależ to była kulminacja emocji. Z jednej strony ekscytacja grą w porze kiedy nikt ci się nie w--------ł na exp czy na bossa, z drugiej - trwanie w napięciu i nadziei żeby czasem stary nie wstał do kibla w środku nocy...


@mirage50: eeee przepraszam bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Ja, lvl 13-14, dostaje laptoka
-Mame standardowo o------l za dwóje i
  • Odpowiedz
@Blu3skY: ja miałem z dwie warstwy plakatów na szybie ale oprócz piknięcia beepera to najgorszy był moment pracy wiatraków od momentu odpalenia do załadowania windowsa. Pamiętam, że nawet kupiłem jakąs cichą myszke zeby klinięć nie było słychać. A rozpracowałem kiedy stary wstaje w nocy i taktyczna przerwa była.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Nowakovsky: śmiechem żartem taki ekranik nie jest taki stary, ja go miałem chyba jeszcze w 2003, ale nie pamiętam dokładnie bo miałem 3 lata xD w 2007 miałem już ami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@baNicja: lajcik tam, łączenie się po 22 przez modem, by przez godzinę czy pół poircować z ludźmi czy pobuszować po necie to było coś. Cennik 6,60 w czasie dnia 3,30 w nocy za godzinę. Kocem i poduchami przykrywało się kompa by wytłumić ten jazgot modemu w środku nocy xD
  • Odpowiedz
@chlodna_kalkulacja: to piknięcie budziło rodziny w środku nocy:D

@baNicja: k---a nie wiem, ja dostałem kompa w 2003 i nie miał tego j------o buzzera - zero problemu ¯\_(ツ)_/¯

@Nowakovsky: I mając słuchawki z muzą na maks nagle wchodzi aktualizacja AVAST

@Trismagist: to co wrzuciłeś to jakaś bananowa wersja, ta którą pamiętam 15 lat temu miała męski głos:
radziuxd - > @chlodnakalkulacja: to piknięcie budziło rodziny w środku nocy:D
@baNicj...
  • Odpowiedz