Wpis z mikrobloga

Jako, że mój szurski umysł wychodzi poza obręb głowy, chłop postanowił założyć sobie ogród warzywny, żeby w razie klęski głodu móc się jakotako wyżywić. To na razie początek, tak w ramach przetarcia sobie szlaku i nabycia wiedzy, ale z czasem myśle go rozbudować. Dumny ze mnie szur ( ͡° ͜ʖ ͡°) #ogrodnictwo #ogrod #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1647695918IZIuTXCaLoPEpdP7Qhs5m0.jpg
  • 69
No faktycznie masz łeb, te dwa kilo ziemniaków, trochę ziół i półtora kilo marchewki pozwoli ci się bawić w survival przez całe trzy dni xD


@kocot: na 1 rok spoko, za rok może rozwinąć uprawę jeśli najdzie go ochota- na moje oko jak z tego kawałka po prawej będzie miał kilkanaście kg ziemniaków tydzień na tym przeżyje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wiecznie-zmelinowany: ja w tym roku tez zaczynam coś działać w ogródku, postawiłem szklarnie i 3 betonowe duże warzywniki, pod warzywnikami i szklarnia dałem siatkę na Krety, na zdjęciu po lewej widać będę jeszcze robił miejsce gdzie posadzę borówki ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zobaczyłem Twoje zdjęcie to myślałem ze to groby i zakopałeś jakiegoś psa czy kota ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz
źródło: comment_1647712099uQ6IfluLg48zM5JvpwNZEj.jpg