Wpis z mikrobloga

"Jeżeli Ukraińcy są gotowi się bronić w Kijowie, w Charkowie, w większych miastach - Putin ją przegra, bo będzie musiał ją prowadzić przez szereg tygodni, to doprowadzi do bankructwa rosyjskiego. Mamy tą opcję, możemy ją wykorzystać. Idziemy w tym kierunku."
Brzeziński 2014

dalej wątek Chin, wejdą czy nie wejdą?

#wojna #ukraina #rosja #putin
ostego - "Jeżeli Ukraińcy są gotowi się bronić w Kijowie, w Charkowie, w większych mi...
  • 7
  • Odpowiedz
@ostego: nie wiem czemu ale moim zdaniem to trochę bzdura bo ruscy maja trochę poduszkę finansowa na ta okoliczność... wiadomo kiedyś im zabraknie kasy - tylko ze pozwolić całkiem zburzyć ukraine? I zabijać tyle osób?

No my jesteśmy w stanie taka wojnę prowadzic, ale raczej Ukraińcom się to nie uśmiecha xD denerwują mnie takie wypowiedzi
  • Odpowiedz
@kajak98: True, Wojczal twierdzi że Nato powinno wejść przynajmniej na nieokupowane tereny żeby przede wszystkim pokazać że nie daje się szantażować atomem. Myślę że byłby to dobry krok.
  • Odpowiedz
kim jest ten człowiek? podoba mi sie to co mówi ale nie brzmi jak natywny polak


@opiateterrorist: polecam wikipedię, w necie można wyczytać, że jest z grupy bildenberg i odpowiada za WTC xd
  • Odpowiedz
@kajak98: To było w 2014 roku (86 lat wtedy miał a umysł jak brzytwa). Teraz mają poduszkę (z której powoli schodzi powietrze ;)). Super ciekawy jest fragment o długiej pamięci chińczyków i stratach ziem na rzecz rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo dziwnie się to ogląda patrząc na rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz