Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś coś wytłumaczyć? Wiem, że odbył się wiec z putinem kilka godzin temu, ale zauważyłam, że przecież w tym video "na żywo" pojawił się kadr z zeszłego roku?? xDD To oni tam faktycznie byli, czy znowu zmontowana szopa?
Tutaj jest video na YT już z timestampem
A na https://www.m24(.)ru/videos/obshchestvo/18032021/282412 dajcie na 6:20 (nie pozwala mi zamieścić linku bez błędu, wykop daje radę jak zwykle)
Czyli oni faktycznie musieli coś uciąć w trakcie trwania wystąpienia, czy błąd w Matrixie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
Pobierz
źródło: comment_16476595671EDfwuJOLU5mUrmfMqapPI.jpg
  • 69
@Jagass to jest to co mnie zastanawia najbardziej.

Wszyscy bali się armii ruskich trolli która nas zaleje i tego że ruska propaganda jest taka sprawna, a teraz okazało się że jakościowo jest taka jak ich wojsko.



Dam Wam wszystkim jeszcze to, bo oglądam na wyłapanie jeszcze kilku kadrów. Chciał powiedzieć, "My, wielonarodowy naród Federacji Rosyjskiej." ale on się przejęzyczył i wyszło mu "MNOGOANALNY NARÓD FEDERACJI ROSYJSKIEJ" XDDDD GNIJĘ


Nie od dziś wiadomo,
@Jagass Mnie zastanawia jeszcze jedno. Dlaczego nikt ma trybunach nie robi zdjęć/nie filmuje komórką Putina? (przynajmniej ja nie zauważyłem tego na tych ujęciach ludzi na trybunach)